Hotel Kálvária ****

Hotel Kálvária ****

Kálvária utca 22/d, Győr
Maďarsko

+36 96 510-800

info@hotel-kalvaria.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 1 500 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Vzdálenost od lázní
2,1 km
Zastávka
1 km
Aquapark
2,1 km

O ubytování

Hotel Kálvária **** se nachází v centrum nádherného historického města Győr, které vás uchvátí svou kouzelnou atmosférou a spoustou barokních památek. Najdete zde také vyhlášený aquapark Rába Quelle (2 km). Na vyhlášených místních farmářských trzích ochutnáte lokální speciality i vynikající víno. Nedaleké Pannonhalmské arciopatství (25 km) je jednou z nejstarších maďarských památek a je zapsané na Seznamu dědictví UNESCO. Za nádhernou přírodou se vypravte do chráněné krajinné oblasti Szigetköz (30 km), kterou můžete prozkoumávat při výletech pěšky, na kole, na lodi i z koňského sedla.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji vybaveném klimatizací, LCD televizí, trezorem, minibarem, WiFi připojením, telefonem a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci Carmen připravují vynikající pokrmy maďarské i mezinárodní kuchyně. Nabídka se mění s ohledem na sezónnost. Rádi vám také přípraví jídla pro vegetariány, diabetiky či celiaky. Ráno si vychutnáte snídaně ve formě bufetu. Ve večerních hodinách se v restauraci podávají večeře servírovanou nebo bufetovou formou. Osvěžující nápoj, výběrová káva a lehké občerstvení na vás čeká v Cross Drink baru.

Kde budete relaxovat?

Dokonalý odpočinek na vás čeká v hotelovém Magnolia Spa, ve kterém najdete vířivku i sauny (finskou, parní a infra). Dopřát si můžete také masáž.

Cestujete s dětmi?

V hotelu jsou připraveni i na nejmenší hosty. K dispozici jsou dětské postýlky, židličky a vany, hračky, sedačky na kola i dětská kola. Na dvoře hotelu je hřiště.

Něco navíc

V hotelovém Cross Drink baru na vás kromě oblíbeného nápoje čeká kulečník, šipky a stolní fotbálek. Pro aktivní jedince je k dispozici fitness.