Hotel Kálvária ****

Hotel Kálvária ****

Kálvária utca 22/d, Győr
Maďarsko

+36 96 510-800

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 5 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Vzdálenost od lázní
2,1 km
Zastávka
1 km
Aquapark
2,1 km

O ubytování

Hotel Kálvária **** se nachází v centrum nádherného historického města Győr, které vás uchvátí svou kouzelnou atmosférou a spoustou barokních památek.

Na místních vyhlášených farmářských trzích ochutnáte lokální speciality i vynikající víno. Za návštěvu stojí také nedaleké Pannonhalmské arciopatství (25 km), které je jednou z nejstarších maďarských památek a je zapsané na Seznamu dědictví UNESCO. Podívat se můžete i na Opatský dům z 18. století, který je považovaný za nejkrásnější barokní dům ve městě, nebo na jedno z nejkrásnějších náměstí Bécsi kapu tér.

Za nádhernou přírodou se vypravte na ostrov Szigetköz (30 km), který bude rájem pro všechny milovníky přírody. Jde totiž zároveň o chráněnou krajinnou oblast s pestrou faunou i florou. A pokud se chystáte na výlet s dětmi, jistě vás potěší obora s lesní zvěří a dětskými atrakcemi. Kousek od ubytování na vás potom čeká ZOO Xantus János s bílými tygry a další exotickou zvířenou.

Kde budete spát?

Pokoje Superior jsou klimatizované, mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a jsou vybavené LCD televizí, trezorem, minibarem, WiFi připojením a telefonem. Standardně je v těchto pokojích manželská postel, je ale možné přidat také přistýlku.

Pokoje Deluxe jsou novější a elegantně vybavené. Disponují speciálním systémem chlazení a topení přímo ve zdi a oproti variantě Superior mají navíc modernější Smart TV. Nechybí vlastní koupelna se sprchou, trezor, minibar, WiFi připojení nebo telefon. I tato varianta umožňuje přistýlku.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci Carmen připravují vynikající pokrmy maďarské i mezinárodní kuchyně. Nabídka se mění s ohledem na sezónnost. Rádi vám také přípraví jídla pro vegetariány, diabetiky či celiaky. Ráno si vychutnáte snídaně ve formě bufetu. Ve večerních hodinách se v restauraci podávají večeře servírovanou nebo bufetovou formou. Osvěžující nápoj, výběrová káva a lehké občerstvení na vás čeká v Cross Drink baru.

Kde budete relaxovat?

Dokonalý odpočinek na vás čeká v hotelovém Magnolia Spa, ve kterém najdete vířivku i sauny (finskou, parní a infra), zkrátka vše potřebné pro nabuzení imunitního systému a zrelaxování unavených svalů. Dopřát si můžete také masáž z pestré nabídky, která zahrnuje třeba i japonskou masáž Shiatsu.

Cestujete s dětmi?

V hotelu jsou připraveni i na nejmenší hosty. K dispozici jsou dětské postýlky, židličky a vany, hračky, sedačky na kola i dětská kola. Na dvoře hotelu je hřiště.

Něco navíc

V hotelovém Cross Drink baru na vás kromě oblíbeného nápoje čeká kulečník, šipky a stolní fotbálek. Pro aktivní jedince je k dispozici fitness.