Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Josef

Hotel Josef

Rybná 20, Praha, 110 00, Česká republika

Check In
do 12:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Hotel Josef se nachází v klidné ulici pražského centra. Hlavní turistické cíle jsou v docházkové vzdálenosti. Třeba na Karlův most se procházkou dostanete asi za 15 minut. Kapacita hotelu je 109 pokojů různých kategorií s originálním designem a prosvětleným prostorem. Všechny pokoje jsou vybavené televizí s plochou obrazovkou a rychlovarnou konvicí.

Snídaně jsou v tomto hotelu opravdovým zážitkem už jen díky tomu, že hotel má vlastní pekárnu, kde připravuje chléb a různé druhy sladkého pečiva. Široká nabídka snídaňového bufetu se zaměřuje na zdravé a kvalitní suroviny. Útulné posezení je k dispozici v zahradě nebo v hotelovém baru, kde si také můžete vychutnat některou z nabízených specialit. Hotelová posilovna se nachází na střeše budovy a můžete se tak při cvičení kochat krásným výhledem. K relaxaci poslouží finská sauna.