nám. Svornosti 3, Český Krumlov,
Česká republika

+420 380 711 671

grand@dhotels.cz

Check In
Od 14:00
Check Out
Do 12:00

Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
1 km

O ubytování

Hotel Grand **** leží v samém historickém centru Českého Krumlova v oblasti, která je součástí kulturního dědictví UNESCO. Toto malebné středověké město zůstalo až do dnešních dnů takřka neporušené a kromě mnoha historických památek se zde nachází řada galerií, muzeí a dalších kulturních institucí. Romantickou procházkou přes Lazebnický most (200 m) se dostanete k hlavním dominantám: zámecké věži (350 m), zámku Český Krumlov a Plášťovému mostu (600 m). Nad zámeckým příkopem s medvědy se rády zastaví nejen děti. Dále se můžete vydat do nádherně udržované Pivovarské zahrady (450 m) nebo zámecké zahrady Letohrádku Bellarie s otáčivým hledištěm (1 km). Oblíbenými cíli turistů jsou hora Kleť (7 km) s nejstarší kamennou rozhlednou v Česku, zřícenina hradu Dívčí kámen (15 km), Lipenské jezero (22 km) nebo cisterciácký klášter Zlatá Koruna (10 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v prostorném dvoulůžkovém pokoji, který nabízí luxusní vybavení. Jeho součástí je LCD televize, WiFi připojení, rádio, telefon, lednice, minibar, velký psací stůl, křesla nebo pohovka, fén a vlastní koupelna.

Na čem si pochutnáte?

Ráno si vychutnáte snídani ve formě bufetu. Součástí hotelu je Grand restaurant, kde si můžete vybrat z pokrmů české i mezinárodní kuchyně a široké nabídky českých i světových vín. V letní sezoně je možné si za příznivého počasí užít romantické posezení na terase s výhledem na malebné krumlovské náměstí.

Něco navíc

Hotel se nachází v budově původně středověkého domu, který byl zrekonstruován do moderní a luxusní podoby s citlivým a vkusným zachováním historických prvků.