Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Galant Lednice

Hotel Galant Lednice

21. dubna 657, Lednice, 691 44, Česká republika

Check In
do 10:30
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Galant **** leží jen 100 metrů od zámku Lednice. Kromě zámku můžete v oblasti navštívit třeba Minaret, Janův hrad nebo se jen tak vydat na procházku po krásném Lednicko-Valtickém areálu. Také je možné absolvovat vyhlídkovou plavbu lodí po řece Dyje. V hotelu je 50 moderních pokojů tří kategorií, včetně rodinných.

Součástí hotelu je pizzerie Ristorante, kde si můžete kromě pizzy pochutnat na těstovinách, steaku nebo salátu. V teplejších měsících je k dispozici také zahradní restaurace. Odpočinout si můžete v privátním wellness s vířivkou, finskou saunou, infrasaunou a nabídkou masáží. U hotelu je také řada možností sportovního vyžití, včetně venkovního bazénu nebo tenisového kurtu. K dispozici je také půjčovna kol.