O ubytování

Hotel Erzsébet *** se nachází ve slavném lázeňském městečku Hévíz. Pouhých pár minut chůze od hotelu najdete vyhlášené termální lázně (400 m) na světově největším biologicky aktivním termálním jezeře. V Hévízu dále najdete oblíbené aquarium (200 m), historické centrum s promenádami a populárními farmářskými trhy. Vydat se můžete také do nedalekého Keszthely (5 km) s nádherným zámečkem Festeticsů a několika zajímavými muzei (marcipánu, hraček či vozů Cadillac). Kolem břehů jezera Balaton (6 km) vede řada turistických tras.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, telefonem, rádiem, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace nabízí výbornou maďarskou kuchyni i mezinárodní speciality, stejně jako nabídku pro vegetariány. Podávají se zde snídaně formou bufetu i servírované obědy a večeře.

Kde budete relaxovat?

Po dlouhém dni si odpočinete v hotelovém wellnes, kde najdete finskou, infra i parní saunu a odpočívárnu. K dispozici jsou také zážitkové sprchy a vířivka. Dopřát si můžete také některou z masáží či kosmetických procedur.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Petr N.) ( - Česko)

Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu deklarováno, ale jak psala v recenzi jedna klientka kulantně, hotel již má vrchol za sebou. My jsme byli hosty již v roce 2017, tehdy vše ok, od té doby se zde čas zastavil. Celkově hotel zanedbaný, personál netečný, někteří působili, že tam jsou za trest, a také se tak chovali. Zvláště jeden (ve 21 hod nás vyhnal z baru, chtěl jít domů). Vrchol byl první noc, ve 00:30 hod na pokoji 105 B začali po pokoji našich přátel běhat štěnice. Vyfoceny na přikrývkách, polštářích. Recepční řekla, že to je běžná věc a dali jim jiný pokoj. V jejich pokoji druhý den byli jiní hosté. Jinak město krásné, i když mimo sezónu, služby, restaurace, lázně vše ok.

Skvělé (Jan N.) ( - Česko)

Strava a personál ok, Wellness pouze sauna, jacuzzi mimo provoz, v páře nešla sprcha.

Vynikající (Jindřich G.) ( - Česko)

Z hotelu jsme byli nadšení. Retro prostředí, milý a příjemný personál. Chutné jídlo a blízko do lázní. Rádi si to někdy zopakujeme, jen příště ne okna na autobusové nádraží (i když i to se dalo vydržet).