Hotel Erzsébet ***

Hotel Erzsébet ***

Erzsébet királyné útja 13-15., Hévíz
Maďarsko

+36 83 342 035

reservation@erzsebethotelheviz.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování 3 €/noc na parkovišti, 6 €/noc v garáži

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
100 m
Zastávka
0,1 km
Aquapark
40 km

O ubytování

Hotel Erzsébet *** se nachází ve slavném lázeňském městečku Hévíz. Pouhých pár minut chůze od hotelu najdete vyhlášené termální lázně (400 m) na světově největším biologicky aktivním termálním jezeře. V Hévízu dále najdete oblíbené aquarium (200 m), historické centrum s promenádami a populárními farmářskými trhy. Vydat se můžete také do nedalekého Keszthely (5 km) s nádherným zámečkem Festeticsů a několika zajímavými muzei (marcipánu, hraček či vozů Cadillac). Kolem břehů jezera Balaton (6 km) vede řada turistických tras.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, telefonem, rádiem, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace nabízí výbornou maďarskou kuchyni i mezinárodní speciality, stejně jako nabídku pro vegetariány. Podávají se zde snídaně formou bufetu i servírované obědy a večeře.

Kde budete relaxovat?

Po dlouhém dni si odpočinete v hotelovém wellnes, kde najdete finskou, infra i parní saunu a odpočívárnu. K dispozici jsou také zážitkové sprchy a vířivka. Dopřát si můžete také některou z masáží či kosmetických procedur.