• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v elegantním hotelu hned naproti Hévízu

Komfortní Hotel Erzsébet *** se nachází přímo naproti vstupu do termálních lázní. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, rádiem, telefonem, trezorem a minibarem. V hotelu najdete i podzemní parkoviště.

Hotelová restaurace nabízí výbornou maďarskou kuchyni i mezinárodní speciality, stejně jako nabídku pro vegetariány. Oblast Hévízu nadchne především milovníky vína a vinné turistiky. Město je totiž známé nejen díky termálním vodám, ale také jako vinařská oblast.


Parádní relaxace ve wellness

Nechte se hýčkat v moderním wellness centru s vířivkou, finskou saunou, infra saunou, párou a pohodlnými lehátky. Dopřejte si odpočinek a načerpejte síly do dalšího dne. Na místě jsou k dispozici také různé kosmetické a léčebné kúry.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jindřich G.)

Z hotelu jsme byli nadšení. Retro prostředí, milý a příjemný personál. Chutné jídlo a blízko do lázní. Rádi si to někdy zopakujeme, jen příště ne okna na autobusové nádraží (i když i to se dalo vydržet).

Skvělé (Jan M.)

Se službami spokojenost, wellness na hotelu nefungoval, strava velmi dobrá, personál přívětivý a ochotný, hluk z autobusového nádraží nepříjemný.

Dobré (Pavel K.)

Příjemné prostředí hotelu, pobyt odpovídal popisu, strava velmi dobrá. Pouze Wellness, které mělo dle kupónu být k dispozici, nebylo poskytnuto díky rekonstrukci - očekával jsem ze strany hotelu nabídku náhradního řešení či poskytnutí slevy, např. parkování zadarmo, apod.