Recenze a hodnocení: Hotel Dvořák **** (Jižní Čechy)

4/5
(Celkem 4 hodnocení)Skvělé
České Budějovice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Martin E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 2. 2024
Výborná poloha hotelu. Parkování pod hotelem velmi oceňuji. Výlety na okolní zámky v zimním období jsou úžasné bez davů turistů. Doporučuji návštěvu pivovaru Solnice a Mastných krámů.
4/5  
(Petra Ú. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 12. 2023
Hotel, strava a lokalita dle popisu, personál přijemný, nepříjemná byla opakující se porucha výtahu.
2/5  
(Eva V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 6. 2023
Dobrý den, jelikož hotel Dvořák je prezentován jako čtyřhvězdičkový, předpokládali jsme i služby na stejné úrovni. Bohužel kvalitou se rovnal ubytovacím službám se stejným označením na Balkáně. Spíše působil jako ubytovna pro Ukrajince. Personál nelze hodnotit, služby zajišťovali ubytovaní a pravděpodobně v hotelu neexistuje provozní aby naučil personál základům ve službách v hotelu, který se honosí 4****. Nepochopili jsme s manželem proč po nás před příjezdem požadovali poslat předem scan osobních průkazů a vyplnění údajů, když po příjezdu do hotelu byly naše doklady vyžadovány a údaje v nich zadány do systému. Máme jistotu, že už nikdy neposkytneme scan dokladů předem a nebudeme vyplňovat žádné údaje. Konstatujeme tedy, pokud ještě někdy pojedeme do Českých Budějovic, využijeme ubytovacích služeb v jiném zařízení.
5/5  
(Markéta L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 11. 2022
Ocenili jsme parkování v podzemní garáži přímo v centru. Pobyt splnil naše očekávání podle voucheru. Pokoj byl prostorný, snídaně chtuná, personál vstřícný, mapka města k dispozici na recepci. Check-out ve 12 hod potěšil.

Právě v prodeji pro Hotel Dvořák ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet