Recenze a hodnocení: Hotel City Písek *** (Písek)

3,3/5
(Celkem 13 hodnocení)Dobré
Písek, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,3/5

Personál

2,6

Interiér hotelu

2

Lokalita hotelu

4,6

Strava

2,4

Služby hotelu

2,2
1/5  
(Jakub K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Tento hotel rozhodně nedoporučuji!!! Vyhněte se mu velkým obloukem. Slovy - jedna velká mizérie, před zakoupení pobytu doporučuji přečíst recenze na Google Mapách, vyhnete se velkému rozčarování.
1/5  
(Marta M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2021
Naše spokojenost není na pět hvězdiček. Bohužel, pokud někdo nabízi službu s vínem, poukázkou do Caffe baru a překvapením, tak se to má dodržet. Upozornili jsme na to, bylo nám, slíbeno, že to bude na pokoji, ale nestalo se tak. Sice jsem neměla voucher vytištěný (selhala nám technika), určitě mají přehled co komu nabízejí. Jezdíme dost často, takže máme co srovnávat. Fén na pokoji č.9 je též jen na ukázku, sprcha nefungovala, tak jak má. Když jsme se chtěli doptat na recepci, služba tam nebyla. Měli jsme pocit, že je hotel před uzavřením. Příště budu hodně zvažovat a pečlivěji vybírat.
3/5  
(Ludmila P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2021
Vše bylo zřejmě na úrovni ceny. Snídaně skromné, denně stejné, postrádali jsme bílý jogurt, sladké pečivo nebývalo moc měkké a omezené množství, tmavé pečivo žádné. Chyběly hrnky na čaj. Personál celkově průměrný. Úklid dobrý, místo sáčků do koše byly půl týdne svačinové. Se sprchou se velmi těžce manipulovalo. Nesvítila 2 stropní světla v pokoji.
4/5  
(Jaroslava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2021
Obdrželi jsme vše, co kupon obsahoval. Služby dobré, personál vstřícný.
1/5  
(Marie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2021
Katastrofa, nic pořádně nefungovalo, vybavení zastaralé, upadávaly nohy od stolku, televize nefungovala. Jeden malý ručník na cely pobyt, koše nevynesené za celou dobu. Povlečení potrhané, špína a plíseň.
5/5  
(Radka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 12. 2016
Spokojenost. Snídaně výborné, večeře slabší. Výborné moravské víno.
3/5  
(Michaela N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2016
Spokojenost, prostředí hotelu moc pěkné, pokoje by bylo vhodné rekonstruovat. Velmi mile nás překvapila vstřícnost personálu a osobní přístup. Rádi se vrátíme.
4/5  
(ota H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2016
Příjemný hotel a personál.
5/5  
(Květoslav J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2016
Krásný hotel v krásném městě
4/5  
(Alois Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2016
prostředí hotelu bylo dobré, obdrželi jsme vše dle kuponu, pouze problém s parkováním - v celém centru Písku do cca 17:00 hod., jednotvárné snídaně - málo zeleniny, pobyt ale doporučuji - velmi pěkné město, plno památek v okolí
4/5  
(Helena J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2016
Prostředí hotelu se nám líbilo. Personál byl ochotný. Strava domácí. Město Písek je krásné co se týče památek. Pozoruhodné jsou sochy vyrobené z písku.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet