Hotel Čertovka ****

Hotel Čertovka ****

U Lužického semináře 2/85, Praha 1
Česká republika

Provozuje společnost:
Richmond a.s. IČ: 63998548


+420 257 011 500

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 600 Kč/noc - (Parking Rudolfinum)

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
18 km

O ubytování

Hotel Čertovka **** se nachází v nově zrekonstruované barokní budově na Malé Straně, jen kousek od Karlova mostu (160 m). Pokud chcete poznat historickou část Prahy se vším jejím kulturním bohatstvím, jste na pravém místě. Projděte se po Karlově mostě, vystoupejte na Pražský hrad (900 m), odpočiňte si v zeleni v Petřínských sadech (1,1 km) a na kouzelném Střeleckém ostrově (1 km) nebo se hoďte do gala a vyrazte na představení do Národního divadla (1,1 km).

Pokud již "klasické" pražské památky dobře znáte, zkuste navštívit méně známá místa. Tajemnou okultní atmosféru si můžete užít v Muzeu alchymistů a mágů staré Prahy (850 m) nebo v historické alchymistické dílně Speculum Alchemiae (1,4 km). Do podmořské říše se přenesete ve Světě medúz (5,4 km) o ploše 700 m² a božský klid si užijete v umělé jeskyni Grotta (3,9 km), postavené milionářem Moritzem Gröbem koncem 19. století.

Kde budete spát?

Ubytujete se v komfortním, klimatizovaném dvoulůžkovém pokoji (16 m²) s interiérem laděným do historického stylu. Atmosféru skvěle podtrhuje dřevěný a čalouněný nábytek, zdobené závěsy či dobové dekorace. Z oken se vám navíc naskytne pohled na Karlův most, Hradčany či Pražský hrad.

Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a fénem, ve spací části potom najdete dvoulůžkovou postel, stolek s židlemi k posezení, psací stůl, minibar a televizi. K dispozici budete mít i WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Hotel nemá vlastní denní restauraci, servírují se zde ale bohaté snídaně formou teplého a studeného bufetu. A díky skvělému umístění v historické části Prahy to budete mít jen pár kroků ke spoustě oblíbených restaurací.

Tipy na výlet

Praha
Praha
Karlův most
Karlův most
Pražský hrad
Pražský hrad