• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 95 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pohodový hotel v romantické krajině

Hotel Bellevue *** leží od Máchova jezera, co by kamenem dohodil. Je tak jako stvořený pro příjemnou dovolenou plnou procházek kolem blyštící se vodní hladiny.

Ubytováni budete v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV/SAT a WiFi připojením. V hotelu najdete také restauraci, která si zakládá na kvalitních potravinách a výborné české i mezinárodní kuchyni.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Miroslav V.)

Hotel má svoje nejlepší léta dávno za sebou. Jediné co bylo nové byla koupelna. Na postelích se spalo dobře (byly tvrdší což je lepší), na pokoji nám nešla celou dobu televize a při odchodu jsme se dozvěděli, že ten problém nebyl jen u nás. Ještě, že si všude s sebou vozíme rádio. Jídlo bylo dostačující, ale u snídaně teplé pokrmy byly vlažné a to jsme chodily mezi prvníma. Pečivo (chléb) byl jako chystaný den dopředu a oschlý. Káva s dezertem byla natočená káva z automatu, kterou jsme si museli sami natočit a dezert byla(sice dobrá), ale obyčejná buchta z plechu nakrájená na kostky-taky samoobsluha. A pán svým přístupem nám přišel, jako že ho obtěžujeme. Co se týká vířivky, tak ta byla skvělá, ale převlékali jsme se ve vedlejší místnosti, která se nedala zamknout a byl do ní přístup z venku kam mohl přijít kdokoli. A ceny v restauraci byly jak v nějakém špičkovém hotelu. A proto tam třeba v sobotu v 20:30 nebyla ani noha a všichni se chodili bavit mimo hotel. Pouze slečna recepční byla vstřícná a usměvavá.

Dobré (Veronika D.)

Hotel je umístěn v pěkném prostředí v Doksech naproti kinu. Horší už je samotný interier a vybavení hotelu či pokojů. Vše je staré a určené k rekonstrukci. Dvoulůžkový pokoj (č.126), který jsme naštěstí jen tři dny obývali, je určen spíše jako jednolůžkový. Prostor mezi oddělenými lůžky snad jen 15 cm. TV umístěna nad postelí, tudíž její sledování dosti nemožné. Funkční jen jeden český program a jinak asi 8 německých. Wifi nefunkční. V pokoji né příliš teplo, topení spíše vlažné. A co se týče pořádku a čistoty, také nic moc. Bohužel jsme měli každý den i nevítanou návštěvu v podobě brouků, které jsme museli dost často vyhazovat. Jediné pozitivní jsou již pěkné zrekonstruované koupelny. I kolegyně na ostatních pokojích - brouci, prach a nepořádek. Pobyt tedy popisu moc neodpovídal. Personál hotelu slušný a celkem vstřícný. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu, kromě jediného bonusu a to odpolední zákusek, který se podával v sobotu mezi 15 - 16 hodinou. Když jsme si o něj řekli kolem 16,30 hod.,kdy jsme se vrátili s výletu, byli jsme informování, že čas zákusku, již vypršel a tudíž žádný nedostaneme! Nevím sice kdo náš zákusek snědl, 8 porcí, ale musel být pro nás připravený vzhledem k tomu, že nikdo z personálu nemohl vědět zda se pro něj v určitý čas dostavíme. Vůbec nešlo o zákusek , ale o princip a nesmyslné vysvětlení kterému jsme nerozuměli. Wellness - vířivka skvělá. Strava - snídaně dostačující, vše bylo doplňováno, večeře nic moc. I přes tyto nedostatky jsme si říjnový víkend užili díky krásnému počasí a skvělé partě. Nádherná procházka 20 km kolem Máchova jezera nás nadchla. 5. - 7.10.2018

Vynikající (Roman B.)

Pobyt hodnotím velmi dobře, personál hotelu byl velmi vstřícný, můžu pouze doporučit.