Hotel Arena ***

Hotel Arena ***

Jeronýmova 570/22, Liberec
Česká republika

Provozuje společnost:
SFM Liberec s.r.o. IČ: 4456118


+420 488 048 111

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 180 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Baby friendly
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Zastávka
50 m
Aquapark
1 km
Sjezdovka
4 km
Běžkování
4 km

O ubytování

Na rodinnou či aktivní dovolenou jedině do Hotelu Arena ***! Přilehlý Sport Park Liberec disponuje pestrým množstvím venkovních a krytých sportovišť, v němž se můžete věnovat až 35 různým sportům, jako jsou například tenis, bowling či atletika. Děti se určitě zabaví v oblíbené liberecké zoo (4,2 km), kde uvidí mimo jiné bílé tygry, nebo, v blízkém Centru Babylon (1,1 km). To zahrnuje aquapark se saunovým světem, obří hernu Funpark, Lunapark, iQPark a iQLandii s interaktivními expozicemi a mnoho dalšího.

Těšte se i na zajímavé výlety a krásné památky. Známá dominanta libereckého kraje Ještěd se od hotelu nachází jen 5 km a můžete tam buďto vyšlápnout, nebo se nechat vyvézt lanovkou. Navštivte také Libereckou radnici (2,3 km) z 19. století, Severočeské muzeum (3,1 km) nebo Oblastní galerii (3 km). Nebo si udělejte túru po krásách Jizerských hor – prozkoumejte známé Rašeliniště Jizery (35 km) a zdolejte nejvyšší horu Smrk (29 km). K výletu láká také nedaleký Jablonec nad Nisou (11,3 km) s Muzeem skla a bižuterie a několika rozhlednami.

A co v zimě? Užijte si výlety na běžkách a skvělé lyžování. Na svahy Ještědu to budete mít jen cca 4 km a čeká zde na vás lyžování na 12 sjezdovkách všech obtížností. Na dosah budete mít i menší ski areály v Janově nad Nisou (14 km), Ski areál Severák (17,1 km) s 10 vleky a s menší zajížďkou se dostanete také na Tanvaldský Špičák (22,6 km) a další lákavé lyžařské areály.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně vybaveném pokoji, kde najdete WiFi, TV, telefon, malou lednici a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Některé z pokojů se mohou pochlubit také balkonem s výhledem na ještědský hřbet.

  • Dvoulůžkové pokoje mají plochu 28 m² a jsou vybavené manželskou postelí nebo oddělenými jednolůžky a pracovním stolem. Některé umožňují také přistýlku a k dispozici je i bezbariérová varianta.

  • Rodinné pokoje nabídnou plochu 55 m² a skládají se ze dvou samostatných ložnic s manželskými postelemi/oddělenými jednolůžky. Díky možnosti přistýlky se v rodinném pokoji ubytuje až 6 osob.

Na čem si pochutnáte?

Energii na všechny sportovní aktivity dobijete v moderním bistru Arena. Zde se najíte vždy do syta, a to zejména pokrmů české, ale i zahraniční kuchyně. K bistru neodmyslitelně patří i široký výběr točených piv a v neposlední řadě také přímé přenosy venkovních utkání Bílých Tygrů Liberec. K rychlému občerstvení pak poslouží také prodejní automaty ve vstupní hale.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelové budovy je i rehabilitační centrum Sport Park Medical, které nabízí sportovní, rekondiční a relaxační masáže.

Cestujete s dětmi?

Děti budou mít možnost se vyřádit na venkovním dětském hřišti.

Něco navíc

Pro milovníky aktivní zábavy je k dispozici venkovní posilovna, půjčovna sportovního vybavení, úschovna kol a in-line dráha. Vyřádit se můžete také na hřištích přilehlého Sport Parku Liberec (50 m), kde si zahrajete třeba tenis, badminton, stolní tenis či beach volejbal.

Tipy na výlet

Liberec
Liberec
Zoo Liberec
Zoo Liberec
Ještěd
Ještěd