Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Antoň

Hotel Antoň

Slavatovská 92, Telč, 58856, Česká republika

Check In
do 10:30
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Úplná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Antoň leží kousek od historického jádra Telče, které je zapsané na Seznam světového dědictví UNESCO. Ubytování budete v komfortně zařízených pokojích. Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Pro náročnější hosty jsou zde pokoje Superior s vanou, některé se zimní zahradou či se společným balkonem. Všechny pokoje mají k dispozici televizi, pracovní stůl, vlastní sociální zařízení a WiFi. Auto zaparkujete bezplatně v areálu hotelu.

Stylová restaurace si zachovává původní rysy bývalého lihovaru. V nabídce je především česká kuchyně, ale naleznete tam i další speciality. Venku je travnaté atrium s klidným posezením, kde si mohou hrát děti. Před budovou je letní zahrádka s výhledem na park a věže renesančního zámku.