Recenze a hodnocení: Grand Hotel Spiš *** (Slovenský ráj)

3,9/5
(Celkem 50 hodnocení)Dobré
Spišské Tomášovce, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,9/5

Personál

4,2

Interiér hotelu

3,6

Lokalita hotelu

4,5

Strava

4,4

Služby hotelu

3,6
4/5  
(Dana F. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2023
Prostredie hotela je veľmi pekné a pobyt sa nám páčil.
2/5  
(Martina P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2023
Grandhotel, ktorý ani zďaleka Grandhotelom nemôže byť. Schátrané časti hotela, izba, jej vybavenie a najmä kúpeľňa katastrofa. V sprchovom kúte pleseň, prasknuté umývadlo, olupujúca sa farba, diery po pôvodnom dávkovací mydla, diera po ventilácii. Zanedbaný detský kútik so špinavým kobercom a rozbitými hračkami, matrace závesných kresiel špinavé. Jediné pozitíva boli milý personál a dobre jedlo.
4/5  
(Eva L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2023
Pěkný hotel
5/5  
(Réka U. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2023
Automaticky přeloženo (Zobrazit originál)
Personál byl velmi milý, jídlo bylo vynikající a pokoje také vyhovovaly našim potřebám. Vyrazili jsme na výlety do několika míst, téměř všechny obchody a turistické stezky jsou z hotelu snadno dostupné. Z celého srdce si to troufám doporučit komukoli, je to nejlepší volba z hlediska poměru cena / výkon!!
3/5  
(Anna K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2023
Dostali sme všetko, čo bolo v kupóne.
5/5  
(Rostislav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2023
Spokojen
3/5  
(Libor O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2023
Prostředí hotelu poblíž vstupu do Slovenského ráje fajn. Hotel ale nepůsobí zvenku moc esteticky, zasloužil by úpravu (rekonstrukci) zevnějšku. Dětský koutek- bída. Strava výborná, personál skvělý. Výlet na Lomnický štít lanovkou- skvělý.
4/5  
(Laďa O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2022
Hotel i služby hodnotím celkově kladně. Jídlo bylo dobré, čistota hotelu - dobrá. Vše odpovídalo prezentaci.
5/5  
(Mikuláš R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2022
Všechno v pořádku.
3/5  
(Beáta M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2022
Hotel v prekrásnom prostredí, pobyt a služby zodpovedali popisu. Názov "grand hotel" je však neprimeraný úrovni zariadenia.
3/5  
(Gabriela B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2022
Hotel stojí na krásném místě. Příroda je překrásná. Cestička, která vede od hotelu do centra Čingova je neudržovaná. Most prohnilí. Taková stezka odvahy. Interiér pokoje je zastaralý někdy až katastrofický. Vyhořelá zásuvka, ucpané umyvadlo, vrzající dveře od záchodu. Když jde člověk v noci na záchod vzbudí další tři pokoje. To samé když zapne ventilátor. To asi slyšeli i v recepci o dvě patra níž. Požádala jsem obsluhu aby tyto nedostatky nahlásili vedoucímu a žádala o odstranění. Za celý týden vůbec nic. Nerada kritizuji jelikož dělám ve stejném oboru, ale polotovary na večeři? Stalo se dvakrát za pobyt. Za celý týden jsme nedostali žádné ovoce. Káva na příděl. Polévky totální hnus. Jinak maso vždy dochucené, měkké. Omáčky dobré. Moučníky taky. Obsluha milá, někteří málo zkušení, ale všichni jsme začínali a učili se. Určitě ještě navštívím Slovenský ráj, ale tento hotel už ne.
3/5  
(michaela V. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2022
Pobyt bol príjemný, ale na to že nás tam bolo pár tak veľmi dlho sme čakali na jedlo.
1/5  
(Matej L. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2021
Recepčná nepríjemná, strava priemerná, vybavenie hotela mizerné, izby staré, čistota katastrofálna, v sobotu sa konala svadba, takže sme sa nevyspali, fotky na ich stránke nezodpovedajú skutočnosti, už by som tam nikdy nešla a ani by som to nikomu neodporučila.
5/5  
(Marcela Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2021
Strava bola výborná, personál veľmi príjemní, prostredie super.
3/5  
(Tibotr P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2021
Prostredie hotela prekrásne. Poloha veľmi ideálna na turistiku. Personál veľmi milí a ochotný strava výborná. Škoda že tie izby alebo aspoň kde my sme boli ubytovaný bola zastaralá. Dvere búchajú aj pri malom prievane. Hlavne kúpeľňa. Vaňa ošúchaná (skôr by som prial sprchu). Odsávanie v susednej izbe išiel ako mlinček na kávu v našej kúpeľni vymontovaný. Po ohlásení sa opravil mlinček. V noci sme sa budili na buchotanie krik a hlasný smiech.. Služby primerane vo welnese sme neboli..Ak by sa investovalo do izieb a zavedenie nočného kľudu dal by som 5. hviezdičiek . Napriek týmto nedostatkom sme boli spokojný a zažili sme peknú dovolenku.
4/5  
(Zuzana L. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 29. 5. 2021
Krásne prostredie, príjemný hotel, aj strava chutná. Trochu pomalá obsluha a na izbe nebol nik upratať, vymeniť uteráky za celý pobyt, možno z dôvodu covid opatrení, neviem, ale nejak nám to nevadilo. Miesto pôsobí ako balzam na nervy a odporúčala by som ho.
4/5  
(Peter H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 4. 3. 2021
Prostredie hotelu: + blízko k nástupu na túru napr. na Tomášovský výhľad (aj peši ) - peši k nástupu na túru napr. na Tomášovský výhľad sa ale ide neexistujúcou krajnicou hlavnej cesty, ktorá je aj zákrutou v kopci ... nebezpečie od áut + pobyt odpovedal popisu - izby by trebalo premaľovať, prešpárovať praskliny, vymeniť koberec za nový + personál hotelu bol super + odporúčam hotel pre blízkosť pre túru smerom na Tomášovský výhľad, atď. + tiché prílesné prostredie
5/5  
(Hana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2020
Hotel na krásném místě, uprostřed přírody blízko vstupu do Slovenského ráje. Jídlo chutné, personál se choval nadstandardně.
3/5  
(Mária T. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2020
Menší hotel v krásnej prírode. Personál milý, príjemné prostredie. Izby jednoduché ale čisté, jedlo dobre. Izby potrebujú update, preto dávam iba tri hviezdičky.
5/5  
(Marcela M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2020
Veľmi pekné prostredie. Izba bola útulná, chýbala mi tam chladnička. Jedlo bolo fantastické a veľmi milý personál.
4/5  
(Zuzana A. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2020
Miesto hotela je ideálne na pešie túry. Personál bol ústretový a milý. Chýbal mi wellness alebo aspoň sauna na uvoľnenie stuhnutých svalov po celodenných túrach. Strava bola rozmanitá, bolo z čoho vyberať , určite vyhoveli v strave mnohým. Izby sú jednoducho ale účelne zariadené a vyhovujú nenáročným zákazníkom. Hoci nám počasie neprialo využili sme každý deň na výlety do krás Slovenského Rája.
5/5  
(Roman M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2020
Prostredie, strava, prístup zamestnancov výborné, ale nevyšlo počasie, pršalo, tak mohli upozorniť na iný program, napr. prehliadky hradov a pod.
5/5  
(Jan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2020
Vše bylo OK, personál vstřícný a příjemný.
4/5  
(zdeněk K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2020
Prostředí i vybavení hotelu odpovídalo popisu, strava formou "švédských stolů", byla dobrá, vždy jsme si vybrali. Personál vstřícný. Pro další zájemce o služby v tomto hotelu informace, neberte si pobyt o víkendech!!!! Hotel má výjimku z nočního klidu a pořádá zde různé akce /svatby, rauty, firemní večírky atp./ a my jsme zrovna měli smůlu, že v pátek nás to potkalo, hudba duněla hotelem až do jedné hodiny v noci. O půlnoci jsme si šli stěžovat na recepci, tam se nám sice omluvili, ale že s tím nic nenadělají, že mají pro tyto akce výjimku!! A mají to i na svých webových stránkách. Info pro výlety, od hotelu vedou turistické cesty, různé obtížnosti do Slovenského ráje, prielom Hornádu.
5/5  
(Kamila H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2020
Dobra kuchyň, příjemný personál.
3/5  
(Andrea M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2020
Tak kde bych začala...už jsme byli ubytovaní ve spoustě hotelích a penzionech, avšak ubytování tady bylo těžce podprůměrné. Že byl pokoj opravdu maličký, zastaralý a v koupelně jsme se sotva otočili bychom ještě zvládli, ale ta plíseň kolem vany a odtoku a celkově bylo nechutné (nevím jestli znají účinky sava), úklid pokulhával. Strava nebyla zas tak špatná, ale že bych psala že vynikající jako jiní, to opravdu ne. Ale co bylo úplně mimo, byl personál..byly sice milé, ale nekomunikovaly. Myslím tím samy od sebe. Po příjezdu jsme totiž nedostali vůbec žádné informace ohledně polopenze a dalších služeb. Na všechno jsme se museli ptát, žádnou informaci jsme nedostali automaticky a to bych tady mohla rozepisovat plno případů o co přesně šlo :) až k nevíře. Hotel využívá jen svojí strategické polohy hned u vstupu do Slovenského Raje. Škoda, jinak by to nemuselo být tak špatné. Ještě bych vzpomněla :D byli jsme ubytovaní přímo nad kuchyní v pidi pokojíčku (4 osoby) každé ráno věčné kýchání kuchaře a od cca 6:30h velmi hlasitá romská hudba z kuchyně, což o to, mě se taky líbí, ale taková diskoška jako budíček, to v popisu nebylo :D jo a po nechtěném odhrnutí prostěradla, když jsem zahlédla stav matrace, na kterých jsme spali - doporučení majiteli - aspoň 1x za rok matrace nechte vyčistit! Nikdy jsem takovouhle rezenzi nepsala, ale asi proto, že jsme nikdy neodjížděli s takovýmto zážitkem. Jinak Slovenský Raj velmi vřele doporučuji ;) nikoliv však hotel. Jsem zvědavá jestli tato recenze nebude odstraněna, protože když jsme se rozhodovali kde se ubytujeme, tak na tenhle hotel se pěla samá chvála :))))
5/5  
(Alexander P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2019
Hotel v částečné rekonstrukci, okolí super, personál ochotný, kuchyň nadstandard.
3/5  
(Silvia K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2019
Dopredu sme si emailom vykomunikovali 2 izby s balkónom. Po príchode do hotela nám bolo povedané, že len jedna bude s balkónom, že tu druhú uvoľnili pre niekoho s dieťaťom. Čomu som neporozumela, nakoľko aj na našej izbe bola prístelka. Hotel by mal veľký potenciál, len veľká škoda, že majiteľ neinvestuje do rekonštrukcie hotela. Izby sú podpriemerné, pružinové matrace totálne preležané, tlačia do chrbáta. Posteľ je veľmi nízka. Prístelka - stará sedačka. Stav kúpeľne by si taktiež zaslúžil rekonštrukciu, najlepšie časy má hotel dávno za sebou. Zrekonštruovaná je snáď len podlaha v jedálni. Ale keďže sme sem prišli na turistiku, tak nám ju tieto veci nepokazili. Recenziu píšem z dôvodu, že ak toto náhodou čítajú aj majitelia, ak by si vstúpili do svedomia a hotel zrekonštruovali, hotel má naozaj veľký potenciál. Lokácia hotela je úžasná, uprostred prírody, strategický napešo dostupné túry do Slovenského raja. Prostredie naozaj perfektné
5/5  
(Martin K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2019
Hotel pěkný, strava super a okolí je úžasné.
2/5  
(Radek G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2019
Proleželé matrace na kterých se nedá spát, v koši odpadky po předchozích hostech, každé povlečení na manželské posteli jiné, nedoplňování potravin při snídani a obědech. Grand hotel jen podle názvu. Jinak turistická ubytovna.
4/5  
(Kateřina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2019
Hotel starší, ale na přespání dostačující. Jídlo dobré, výběr z více večeří což hlavně ocenil můj 7 letý syn, že si mohl vybrat na co má chuť. Hotel strategicky umístěný (což nabízí i příjemný výhled z pokojů a celkově restaurace), po půl hodině klidné chůze přímo u rozcestníku Čingov, není nutno utrácet za parkování.
4/5  
(Ivana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2019
Prostředí i hotel odpovídal popisu, pouze sleva nabízená ve voucheru do thermálu byla jiná. Místo nabízených 15% byla sleva 10%. Personál ochotný, služby standartní. Doporučuji.
3/5  
(Eva Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2019
Prostředí hotelu - pokoje velmi zastaralé, recepční byla vstřícná, nabídla jiný pokoj, byl o něco lepší, hlavně světlejší. WiFi na pokoji vůbec nešla, pouze dole v restauraci. Prostě žádný zázrak, vracet se tam rozhodně nebudeme.
1/5  
(Jaroslava V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 5. 2019
Strava a obsluha jídelny velmi dobrá. Ubytování slušné ve starším zařízení s různými technickými nedostatky. Bohužel spaní nebylo možné. Každý večer hlučné akce a svatby s hudbou, hotel do rána duněl :-( Provozovatelé se chovají jako doma, oblečení a chování jejich i jejich dětí bez respektu k hostům. Skoro žádné informace k možnostem Wellness a turistiky v okolí. :-(
5/5  
(Jaroslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 4. 2019
Starší hotel, žádný luxus, ale dobrý standard, jídlo a personál vynikající, některé výletní trasy pouze pro zdatnější.
4/5  
(Vítězslav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2018
Stravování - spokojený. Úklid pokoje - pouze doplnění toal.papíru, úklid (luxování koberce, utírání prachu, apod.) za celý pobyt neprovedeno.
4/5  
(Ivana K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2018
S ubytovanim sme boli spokojní, izby krasne velke, az na jedlo na ranajky ktore bolo nedostacujuce ale zato večere bolo super, este čo sa nam nepacilo ze nas pri rezervacii neupozornili ze sa vtedy bude konat v hoteli svadba, čo nás dost rusilo po narocnej ture sme si chceli odpocinut ale hluk nam nedovolil.
5/5  
(Petra M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 2. 9. 2017
Nemám čo vytknúť. Hotel je to síce skromnejší, no izby boli čisté, strava výborná, personál tiež a navyše lokalita hotela je super - výhľad z balkóna paráda. Pekná veľká lúka pred hotelom - deti si prišli na svoje.
4/5  
(Ladislav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2017
O.K., byli jsme spokojeni, strava a vše ostatní odpovídalo popisu. V prosinci 2016, při rezervaci jsme byli upozorněni, že v létě se konají v pátek a v sobotu svatby a hudba bývá slyšet daleko. Opravdu v pátek a v sobotu byly svatby, nicméně tomu jsme se přizpůsobili.
2/5  
(Patrik K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2017
Dávam dve hviezdičky, pretože jediné čo sa mi na pobyte páčilo bolo prostredie a príjemný personál. Izba, v kt. sme bývali nič moc, popraskané steny, odreté z obkladačiek. Na 3 hviezdičkový hotel som očakával viac. Strava o ničom. Keď človek príde o pol 9 na raňajky a skoro z ničoho si nemá vybrať, k tomu žiadne pečivo, len chlieb. Večere formou bufetových stolov, tiež keď sme prišli o 19:00 tak skoro žiadny výber, alebo pozostatky z toho čo iný nechceli. No otras. Najhorší pobyt, kt. som zažil. Nikdy viac do Grand Hotela Spiš sa nevrátim!
5/5  
(Eva I. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2017
Prostredie veľmi pekné, zodpovedalo podľa popisu, strava dobrá aj obsluha a určite by som odporučila ďalším zákazníkom.
3/5  
(Helena O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2017
Pobyt neodpovídal nabídce co se týká ubytování. Hotelové pokoje staré, neopravené. V pokoji místo sprchy stará vana, plíseň v koupelně, nefunkční odvětrávání. Prošlapané koberce, nevymalováno. Restaurace odpovídala fotkám z nabídky. Personál milý. Prostředí slovenského ráje úžasné.
5/5  
(Tomáš M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2017
Velmi sa nam pacilo s priatelkou na pobyte , dostali sme vsetko co bolo na kupone.
4/5  
(Stanislav S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2017
Starší typ hotela, strava na dobrej úrovni, personál ochotný a ústretový.
5/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2017
Ubytování pěkné, strava výtečná, personál velice příjemný.
5/5  
(Renáta B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2017
Velmi spokojena.
5/5  
(Naďa H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2016
Byli jsme spokojeni, prostředí hotelu velmi pěkné, krásná příroda kolem.
4/5  
(Lenka K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 21. 6. 2016
Výborné napojenie na turistickú trasu v Slovenskom raji, kvôli čomu sme tam aj išli :) Od hotela sme šli pešo, nemuseli sme sa už presúvať autom.

Právě v prodeji pro Grand Hotel Spiš ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet