Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Galaxie Hotel

Galaxie Hotel

Suchdolské náměstí 801, Praha, 165 00 , Česká republika

Check In
do 12:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Úplná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Galaxie leží v klidné části Prahy 6 – Suchdole. Díky této lokalitě budete ze všech stran obklopení krásnou přírodou, jako je Dolní Šárka, Údolí Únětického potoka, Přírodní park Draháň-Troja a spousta dalších. Přitom do centra města to budete mít 20 minut autem nebo 30 minut hromadnou dopravou. K dispozici je celkem 150 lůžek. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, WiFi připojením, trezorem a rychlovarnou konvicí.

Restaurace nabízí českou a mezinárodní kuchyni pod vedením skvělého šéfkuchaře. Posedět můžete v lobby baru, v restauraci Atrium nebo v zahradní části hotelu. Hotelové wellness je pro vás tím pravým místem pro relax. Odpočinek vám tak zajistí sauna s vířivkou.