Oblíbené 0
Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.
  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel ***

9 / 10 (1 hodnocení)
Rákóczi str. 1., Sárvár, Maďarsko (Zobrazit na mapě)
Hotel s bazénem, Ensana Thermal Sárvár ***, Sárvár, Maďarsko
Venkovní posezení, Ensana Thermal Sárvár ***, Sárvár, Maďarsko
Okolí, Ensana Thermal Sárvár ***, Sárvár, Maďarsko
Venkovní bazén, Ensana Thermal Sárvár ***, Sárvár, Maďarsko

O hotelu

O ubytování

Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel *** se nachází v lázeňském městečku Sárvár v západním Maďarsku, v malebném prostředí mezi zelenými parky a termálními prameny. Hotel stojí v těsné blízkosti arboreta Sárvár, kde si můžete užít klidné procházky mezi exotickou zelení a vzácnými dřevinami. Sárvár je ideálním místem pro všechny, kteří hledají spojení relaxace v termálních lázních s poznáváním krás maďarského venkova.

Dominantou města je impozantní vodní zámek Nádasdy s bohatou historií sahající až do středověku. Můžete si zde prohlédnout dobově zařízené interiéry, historickou knihovnu i expozici věnovanou rodu Nádasdyů. V zámeckém areálu se konají také kulturní akce a výstavy. Nedaleko najdete Muzeum Ferencze Nádasdyho s archeologickými nálezy z okolí.

Milovníci přírody ocení výlety do nedalekého Kőszegu, kde na vás čeká historické centrum s úzkými uličkami a hrad Jurisics. Pokud vyrazíte směrem na sever, dostanete se k jezeru Balaton, největšímu jezeru střední Evropy, kde si v létě užijete koupání a vodní sporty. V okolí Sárváru vede řada cyklistických tras vinoucích se malebnou krajinou mezi vinicemi a farmami.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na maďarských i mezinárodních specialitách, na výběr máte také z vegetariánských a lehkých jídel.

K posezení a odpočinku zve kavárna Átrium s pestrou nabídkou jídel a nápojů, která vám zpříjemní chvíle během dne. Od května do září si kávu nebo osvěžující drink můžete vychutnat také ve venkovním zahradním baru.

Kde budete relaxovat?

Wellness centrum hotelu využívá proslulou místní termální vodu a nabízí ideální podmínky pro odpočinek i regeneraci. K dispozici je vnitřní termální bazén, venkovní termální bazén a zážitkový bazén s masážními tryskami, podvodními proudy a vířivou částí, kde si můžete dopřát příjemnou relaxaci v léčivé vodě.

Příjemné chvíle strávíte v saunovém světě, který zahrnuje finskou saunu, aroma saunu, infrasaunu a parní lázeň. Relaxaci doplňují odpočinkové prostory navržené pro ničím nerušené uvolnění těla i mysli.

Lázeňské centrum nabízí také širokou škálu léčebných a wellness procedur, mezi které patří balneoterapie, elektroléčba, procedury zaměřené na pohybový aparát a různé druhy masáží. Hosté si mohou dopřát rovněž kosmetická ošetření a další relaxační procedury využívající blahodárné účinky místní termální vody.

Cestujete s dětmi?

Zajištění pohodlí i těch nejmenších hostů v hotelu není problém – v restauraci jsou pro děti připravené jídelní židličky a možnost speciálního dietního menu, takže rodiče mohou v klidu stolovat s celou rodinou. Hotel také nabízí dětské postýlky a další praktické vybavení dostupné na vyžádání, které usnadní pobyt rodinám s malými dětmi.

Něco navíc

Hotel nabízí zázemí i pro aktivní hosty. K dispozici máte moderní fitness centrum, kde se můžete udržet v kondici během celého pobytu. Pro milovníky cyklistiky je připravená úschovna kol, která zajistí bezpečné uložení vašeho vybavení během výletů po okolí Sárváru.

Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel ***

Adresa:

Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel ***
Rákóczi str. 1.
Sárvár, Maďarsko

Provozuje společnost:
Danubius Hotels Zrt. IČ: 01-10-041669

Kontakty:

Tel.: +36 95 888 453
E-mail: res.sa@hu.ensanahotels.com
Check In: od 15:00
Check Out: do 11:00

Domácí mazlíček za 25 €/noc
Parkování za 6 €/noc
Bezbariérovost úplná

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Fitness
Minibar
Fén
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra 0,4 km
Zastávka 0,3 km

Hodnocení od zákazníků
9 / 10 Skvělé (1 hodnocení)

Zobrazit všechny
Česko Bronislava S. Hodnocení napsáno: 11. 9. 2026
9/10

Bylo to celkově dobré, skvělé jídlo, že byla zrovna údržba vnitřních bazénů, byla naše vína, přehlédli jsme upozornění, ale okolí na procházku dobré, celkově příjemný pobyt

Tipy na výlet

Arboretum Sárvár

Arboretum Sárvár

Sárvárské zahrady byly vyhlášené už v době renesance, v dnešním velkém arboretu naleznete přes 300 druhů stromů a keřů. Zařízení zpříjemňuje návštěvu centra lázeňského města. Pokud chcete vidět 400 let staré duby či vzácné magnolie, je celoročně přístupné arboretum tím pravým místem, kde strávit odpolední vycházku.

Vzdálenost od hotelu
160 m (Zobrazit na mapě)
Hrad Nádasdy

Hrad Nádasdy

288 m Více informací
Vyhlídkový vláček v Sárváru

Vyhlídkový vláček v Sárváru

492 m Více informací
Sárvár Adventure Park

Sárvár Adventure Park

805 m Více informací
Město Sárvár

Město Sárvár

846 m Více informací
Lázně Sárvár

Lázně Sárvár

868 m Více informací
Termální lázně Sárvár

Termální lázně Sárvár

871 m Více informací

Časté dotazy

Kolik stojí pobyt v ubytování Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel ***?
Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel *** nabízí různé varianty pobytů se službami - cena je od 3 499 Kč.
V kolik hodin je možné provést check in a check out?
Check in: od 15:00, Check out: do 11:00
Je možné ubytování Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel *** navštívit s domácím mazlíčkem?
Ano. za 25 €/noc
Je u tohoto ubytování k dispozici parkování?
Parkování: za 6 €/noc
Je v ubytování Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel *** k dispozici bazén?
Ano, v ubytování je k dispozici vnitřní i venkovní bazén.
Je zde k dispozici wellness?
Ano, v ubytování je k dispozici Vířivka, Sauna, Možnost procedur, Lázně, Wellness.
Jaká jsou zajímavá místa v okolí ubytování Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel ***?
V okruhu 20 km od ubytování doporučujeme navštívit tato zajímavá místa a oblasti: Arboretum Sárvár, Hrad Nádasdy, Vyhlídkový vláček v Sárváru, Sárvár Adventure Park, Město Sárvár
Nahoru
9 / 10 Skvělé