Recenze a hodnocení: CESTA GRAND Aktivhotel & Spa ****superior (Alpy)

5/5
(Celkem 2 hodnocení)Vynikající
Bad Gastein, Rakousko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Petr Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 1. 2024
Pouze během třídeního pobytu nám 3xpřestaly fungovat karty na otvírání pokoje. Vždy nm je ochotně znovu zprovoznili.
5/5  
(David Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 1. 2023
Na pobytu byla naprosto perfektní večeře, jídlo odpovídalo podobě a kvalitě špičkové restaurace. Personál byl velmi profesionální, ochotný a přátelský, měl jsem při každé příležitosti pocit, že jsem velmi vážený host. Z welness jsme ozkoušeli pouze saunový svět, kde si mohl člověk pěkně zarelaxovat. V blízkém okolí je velmi mnoho možností pro horské aktivity, hotel byl také připraven na našeho pejska a personál měl dokonce z malé příšery radost. Jediné malé negativum pro mne byla dost měkká matrace, což se trochu projevilo na zádech, jinak zcela pozitivní a skvělý zážitek.

Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu jsme byli opravdu nadšení. Atmosféra lázeňského Bad Gasteinu ve spojení s okolními horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí i náročnější klientelu. Každý den jsme se těšili na bohaté snídaně a velmi chutné večeře. Nesmím zapomenou ani na wellness, kde jsme si každý den odpočinuli. Lokalita je ideální pro nejrůznější výlety do okolí, ať už v zimě či v létě. Věřím, že i kdyby nám nevyšlo počasí, tak si pobyt díky termálnímu bazénu užijeme.” Přečtěte si celou recenzi

Štepán Pospíšilík - Vedoucí marketingového týmu

Právě v prodeji pro CESTA GRAND Aktivhotel & Spa ****superior

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet