Apartmány Alice

Apartmány Alice

Pavla Országha Hviezdoslava 8, Veľký Meder
Slovenská republika

Provozuje společnost:
Alica Vinczeová IČ: 51542277


+421 907 232 536

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
1 km

O ubytování

Apartmány Alice se nachází v lázeňské městečku Velký Meder na jihu Slovenska. Areál oblíbených termálních lázní Thermal Corvinus je vzdálen pouze 1 km od ubytování, a tak si zde užijí pobyt všichni milovníci vodních radovánek a relaxace v léčivé pramenité vodě.

Celoročně otevřený lázeňský komplex nabízí 13 bazénů, tobogány, divokou vodu a další atrakce i saunový svět. Zajímavostí je, že právě ve Velkém Mederu využívají nejteplejší pramen termální vody na Slovensku o teplotě 92 °C.

Pokud odpočinek rádi kombinujete s výlety, můžete se vydat například do nedalekého maďarského města Györ (36 km) se skvělými termálními lázněmi, památkami a restauracemi s maďarskými specialitami. Daleko to není ani do dvou historických hraničních měst ležících na soutoku řek Váh a Dunaj. Zajímavé dějiny města Komárno (39 km) na slovenské straně na vás budou dýchat na každém kroku a prohlédnete si zde impozantní protitureckou pevnost ze 16. století, která nebyla nikdy dobyta. Zachovalým pevnostním systémem a mnoha památkami se pyšní také město Komárom (41 km) na maďarské straně hranice.

Pro cykloturisty je k dispozici cyklistická trasa Dunaj, která se sem táhne až z Německa a je jednou z nejznámějších v Evropě. Milovníci přírody mohou podél říčního toku objevovat krásy CHKO Dunajské luhy.

Kde budete spát?

Čtyřlůžkový apartmán je umístěn v přízemí budovy. Skládá se z kuchyně, ložnice a vlastní koupelny. Kuchyň je vybavena lednicí, mikrovlnnou troubou, plotýnkovým vařičem a veškerým potřebným nádobím. V ložnici je manželská postel, dvě samostatná lůžka a LCD televize. Rozkládací gauč v kuchyni lze použít jako přistýlku až pro dvě děti. Součástí je také WiFi připojení.

Pětilůžkový apartmán se nachází v poschodí a skládá se z kuchyně, dvou ložnic, koupelny a balkonu. Kuchyň je vybavena lednicí, mikrovlnnou troubou, plotýnkovým vařičem a veškerým potřebným nádobím. V jedné ložnici jsou dvě jednolůžka, ve druhé ložnici manželská postel a jedno jednolůžko. Součástí vybavení je také LCD televize a WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Kromě vybavené kuchyně v každém z apartmánů mohou hosté využívat altánek se zázemím pro grilování.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty čeká spousta zábavy na dětském hřišti s houpačkou, skluzavkou a trampolínou.