• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování pod Svatým Petrem

Dlouho jste hledali to ideální spojení aktivní dovolené a relaxace? Navštivte Alpský Hotel ***+ ve Špindlerově Mlýně a zažijte obojí na jednom místě.

Ubytování vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou a stylem připomínajícím typické horské hotely v Rakousku. Komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a TV/SAT.

Na polopenzi se můžete těšit v restauraci Republika, která je zařízena ve stylu 20. let a naservírují vám tu skvělé pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Sklenku vína si poté vychutnáte v malé vinárně s krbem a v teplých dnech si užijete grilování na zahradě.


Vaše ratolesti se mezitím mohou zabavit v dětském koutku. Dospělé potěší kulečník, šipky a stolní fotbálek.


Po náročném dni si zasloužíte oddych

Za odměnu po náročném dni si jistě rádi odpočinete v hotelovém wellness, kde najdete finskou saunu, infra saunu, vířivku a masérnu.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Petr F.)

Snídaně v pohodě, na pokoji hodně prachu, ručníky během pobytu nevyměněny, televize pouze německé a polské programy, české bez signálu, v jídelně na židlích vrstvy prachu a jídla - jakoby židle přinesli ze skládky, byly slyšet hovory z vedlejších pokojů, wellness recepčním nenabídnuta, raději jsme se nezajímali. V porovnání s 3hvězdičkovým hotelem Varga Velký Meder, kde jsme byli před měsícem - nesrovnatelné!

Vynikající (Marie L.)

Líbilo se nám všechno, výborná strava, ochotný personál, vynikající masér a čisto. Měli jsme smůlu na počasí ale nevadí, příště se vrátíme a dohoníme to, co jsme neabsolvovali. Trochu nám vadil pokoj na střechu, jedno okno šlo špatně zavřít, zřejmě se tam někdy někdo vloupal a bylo to opravené provizorně a je jednoduché případnému nenechavci to zopakovat, nemusí překonávat ani žádnou překážku, neboť okna jsou nízko u střechy. Kdybych tam spala sama, necítila bych se vůbec bezpečně.

Skvělé (Jiří V.)

Personál velmi ochotný a příjemný.