Uvolněte se při pobytu ve Žďárských vrších na Vysočině. Hotel Sněžné *** vám poskytne příjemné ubytování blízko přírody a atrakcí jako je Pohádková vesničky či různé skalní útvary, polopenzi po celou dobu pobytu a vstup do wellness s vířivkou a saunami.

O ubytování

Hotel Sněžné *** je dominantou městyse Sněžné v CHKO Žďárské vrchy. Líbit se zde bude milovníkům přírody, pěší turistiky, cyklistiky i lyžování. Blízko to budete mít hned k několika památkám UNESCO, ať už do Žďáru nad Sázavou na Zelené hoře, kde stojí poutní kostel Sv. Jana Nepomuckého (20 km), do Třebíče za Bazilikou Sv. Prokopa (63 km) nebo do historického centra města Telč (80 km). O něco blíže si můžete užít Pohádkovou vesničku (2 km), Rybník Milovy (4 km) a v zimě pak Skiareál Jimramov (7 km) či Ski Harusák (14 km).

Kde budete spát?

Těšte se na ubytování v jednom z krásných pokojů z celkové kapacity 70 lůžek. Kromě pohodlných postelí s kvalitními matracemi zde na vás čeká širokoúhlá LCD TV, WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchou, WC a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Ráno a večer si pochutnáte ve stylové nekuřácké restauraci, kde se podávají snídaně formou bufetu a servírované večeře. Během dne sem můžete zajít také na oběd nebo dezert.

Kde budete relaxovat?

Vrcholem vašeho pobytu budou chvíle strávené v hotelovém wellness s vířivkou, finskou saunou a infrasaunou. Hodina relaxace vás zaručeně dostane do dobré nálady.

Cestujete s dětmi?

V menu najdete i dětská jídla a pro děti jsou rovněž připravené dětské židličky a dětský koutek.

Hotel Sněžné ***

Sněžné 73 , Sněžné
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
11,5 km
Zastávka
20 m
Sjezdovka
7,7 km

Tipy na výlet

CHKO Žďárské vrchy Tip na výlet

Chráněná krajinná oblast Žďárské vrchy má rozlohu 70 940 ha a je nejvyšší částí Českomoravské vrchoviny. Nejvyšším vrcholem je Devět skal 836 m n.m. Typickými krajinnými prvky Žďárských vrchů jsou rulové skalní věže lákající lezce zpoza lesů a spousta rybníků a venkovských stavení s prvky horácké lidové architektury u polí a luk. Největšími rybníky jsou Velké Dářko, Veselský a Matějovský rybník.

Jaká místa nevynechat při návštěvě Žďárských vrchů?

  • Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
  • Skanzen Veselý kopec
  • Údolí Doubravy u Chotěboře
  • Navštivte také památkovou rezervaci lidové architektury Betlém Hlinsko, Havlíčkův Brod a Pilskou vodní nádrž.

Po turistických trasách můžete kromě Devíti skal navštívit i Žákovu horu, Radostínské rašeliniště a rašeliniště Velké Dářko.

Více informací
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
Havlíčkův Brod
Jihlava