Aquapark Istralandia

Aquapark Istralandia se nachází na západním pobřeží Istrie ve vzdálenosti asi 7 km od města Novigrad. Snadno se sem dostanete také z Poreče, Rovinje, Puly a dalších istrijských letovisek. Pokud vyhledáváte adrenalin a patříte mezi milovníky vodních atrakcí, je Aquapark Istralandia tím pravým místem pro vás. Na své všem přijdou i ti, kdo upřednostňují klidnější zážitky a rodiny s dětmi, pro které je zde velký bazén pirátskou lodí a skluzavkami.

Istralandia zabírá plochu větší než 8 000 m², z toho 4 500 m² zaujímají vodní plochy. Aquapark se chlubí největším bazénem s vlnobitím v Evropě o rozloze 2 500 m², kde je dokonce možné surfovat nebo se vozit na člunech. Sjet si můžete také 27 m dlouhý tobogán typu free fall. Kromě toho zde na vás čeká více než 20 různých tobogánů a skluzavek o celkové délce 1,2 kilometru. Dále tu jsou fontány, vodopády, gejzíry, vulkány, mlhy a hydromasážní bazén pro dospělé o velikosti 900 m².

Pokud vám během vodních radovánek vyhládne, můžete si vybrat z několika barů, bister a restaurací. O další zábavu se postarají animační programy, škola plavání a potápění, taneční soutěže, turnaje v plážovém volejbale, koncerty a další.

Otevírací doba:

  • 1.6 - 30.6. denně od 10:00 do 18:00 hodin
  • 1.7. - 31.8. denně od 10:00 do 19:00 hodin
  • 1.9. - 30.9. denně od 10:00 do 18:00 hodin

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Istrie

Pobyty v okolí

Další pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet