Západopomořanské vojvodství: Tipy na výlet a zajímavá místa

Oceanarium v MezizdrojíchNejoblíbenější výlet v lokalitě

Při návštěvě polského městečka Mezizdroje, nezapomeňte zavítat do místního Ocenaria. Na 3 000 m2 nahlédnete do fascinujícího podmořského světa, ze kterého se bude tajit dech dětem i dospělým. Uvidíte tu ryby ze všech koutů světa, i z těch nejvzdálenějších moří. Překvapí vás dravé murény, děsiví žraloci i ladní rejnoci. Budete žasnout i nad krásou ryb korálových útesů, jako jsou klauni očkatí nebo skaláry.

Ocitnete se tu také téměř přímo pod mořskou hladinou v přítomnosti spousty úžasných ryb, a to díky prosklenému tunelu, ve kterém proplouvají ryby i nad vaší hlavou. Malým i velkým udělá vykouzlí úsměv na tváři bazének se sladkovodními rybami, na které si můžete i sáhnout. Pro ty nejmenší zvědavce je připravena multimediální místnost se spoustou interaktivních prvků a her s mořskou tématikou.

Vstupné:

  • dospělí: 60 PLN
  • děti do 18 let, důchodci: 50 PLN
  • děti do 2 let: zdarma

Otevírací doba:

  • pondělí až neděle od 10 do 17 hodin
Více informací

Oceanarium KolobřehNejoblíbenější výlet v lokalitě

Nahlédněte do tajů mořských hlubin a žasněte nad pestrobarevností a jedinečností oceánských tvorů. Vstupenku do podmořského světa získáte v ocenariu v polském přímořském městě Kolobřeh. Čeká tu na vás nejen zábava, ale také spousta zajímavých informací, které vám utkvějí v paměti. Na vlastní oči zde spatříte hrdiny z dětských animovaných filmů, jako je Nemo nebo Dori, odvážnější se mohou podívat do očí i žralokům. Fascinovat vás budou i rejnoci nebo kraby.

Ocenarium Kolobřeh je jednou z nejlepších atrakcí ve městě. Díky nádherným exemplářům v akváriích si uděláte vy i vaše děti představu o tom, jací úchvatní tvorové žijí hluboko pod mořskou hladinou, kam byste se jinak podívali jen stěží. Až se potom půjdete koupat na pláž, pohled na Baltské moře už po návštěvě ocenaria nebude stejný jako dřív.

Otevírací hodiny:

  • denně od 9:30 do 18:00

Vstupné:

  • dospělí: 30 PLN
  • děti a mládež od 2 do 18 let, senioři: 25 PLN
  • děti do 2 let: zdarma
Více informací

Západopomořanské vojvodství: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Další pobyty

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet