Zajeďte si na dovolenou do hotelu Ködmön **** v malebném lázeňském městečku Eger. Využijte vstup do termálů, lenošte v hotelové vířivce, zkuste aroma terapii nebo si odpočiňte v sauně či parní kabině.

O ubytování

Hotel Ködmön **** se nachází v klidné části historického města Eger. Za perfektním odpočinkem se vydejte do vyhlášených termálních lázní (2 km). Při procházce městem byste neměli minout hrad Jager (2 km) s expozicí o hradním vězení, gotický arcibiskupský palác (1 km), egerský minaret (2 km) či uličku Lajos Kossuth (1,5 km) s několika nádhernými barokními budovami. Skoro na každém kroku narazíte na vinný sklípek, kde můžete ochutnat výborné místní víno.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v prostorném dvoulůžkovém pokoji typu Superior s balkonem. K vašemu pohodlí pokoje disponují klimatizací, LCD televizí, WiFi připojením, minibarem, trezorem a vlastní koupelnou s fénem, ručníky a kosmetikou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci Ködmön Csárda si ráno vychutnáte snídani ve formě bufetu. Večer se zde podávají servírované večeře. Těšit se můžete na speciality maďarské i mezinárodní kuchyně.

Lázně Eger Tip na výlet

Termální lázně Eger, založené už v roce 1932, patří mezi nejhezčí městská koupaliště v Maďarsku. Nacházejí se přímo v centru Egeru, na hranici historického jádra města. V krásném, udržovaném areálu lázní plném stromů a zeleně o rozloze 5 hektarů se rozprostírá 13 různých bazénů. Zde mohou hosté využívat benefitů jedinečné radonové léčivé vody a sírové termální vody po celý rok.

K dispozici je 13 bazénů:

 • Oblázkový léčebný bazén s radonovou léčivou vodou (kavicsos), který je napájen vlastním zdrojem. Část dna bazénu je oblázková, odtud ten název, takže příjemně chladná radonová léčivá voda zde může tryskat nepřetržitě.
 • Sezónní termální bazén se sirnou vodou o teplotě 37 °C, částečně zakrytý s několika zážitkovými prvky jako masážní fontány a sprchy
 • Dětský léčebný bazén, který je napájen pramenem turecké lázně, je ideální pro odpočinek a zotavení.
 • Léčebný bazén pro dospělé
 • Stálý, mělký termální bazén se sirnou vodou o teplotě 37 °C
 • Polokrytý zážitkový bazén
 • Dětský zážitkový bazén se skluzavkami a hradem
 • Plavecký bazén s 50metrovými plaveckými dráhami
 • Pool Slides
 • Bazén pro batolata (brouzdaliště)
 • Lázeňský dům I. (kénes termálvíz)
 • Lázeňský dům II. (kénes termálvíz)
 • Odpočinkový bazén s radonovou léčivou vodou

Termální voda v lázních Eger je vhodná k léčbě kloubních onemocnění a revmatu, nemocí páteře, kloubů, svalů a šlach, určitých druhů gynekologických potíží a mnoha dalších onemocnění.

Více informací

Kde budete relaxovat?

O dokonalý relax se postará wellness centrum, ve kterém najdete vířivku a finskou, parní i aroma saunu. Den si můžete zpříjemnit také masáží.

Hotel Ködmön ****

Szépasszonvölgy , Eger
Maďarsko

+36 36 515 803

info@hotelegerkodmon.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček do 10 kg za poplatek 15 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 900 - 1500 HUF/noc.

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,4 km
Vzdálenost od lázní
2,1 km
Zastávka
1,2 km