V Hunguest Hotel Répce GOLD **** v lázeňském městě Bük prožijete luxusní dovolenou. Do termálních lázní se dostanete z hotelu přímou chodbou, užijete si i hotelové wellness s bazénem, vířivkou i saunami. Těšte se také na vynikající polopenzi.

O ubytování

Hunguest Hotel Répce GOLD **** se nachází ve městě Bük na úpatí rakouských Alp. Uzavřeným a vytápěným průchodem se z hotelu dostanete přímo do vyhlášeného lázeňského areálu Bük. Na výlet se můžete vydat i do dalších známých lázeňských měst Sárvár či Szombathely (25 km). Nedaleko hotelu začíná interaktivní stezka, která vás seznámí s faunou a flórou oblasti Répce. Najdete zde i jedno z nejlepších golfových hřišť v Maďarsku.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji vybaveném klimatizací, satelitní televizí, WiFi připojením, minibarem, trezorem a vlastní koupelnou s fénem. Většina pokojů má i balkon.

Na čem si pochutnáte?

V klimatizované restauraci s terasou se podávají speciality maďarské i mezinárodní kuchyně. Z bohaté tabule snídaní a večeří formou bufetu si jistě vybere každý. V průběhu dne budete mít možnost objednat si vynikající pokrm z jídelního lístku. Samozřejmostí je široký výběr domácích i zahraničních vín. V lobby baru si můžete dopřát lehké občerstvení, zákusek či oblíbený nápoj.

Kde budete relaxovat?

Velkou předností hotelu je chodba, která jej přímo propojuje s termálními lázněmi Bük. Můžete se proto už na pokoji obléct do županu a vyrazit si užívat léčivou vodu a osvěžující procedury. Areál lázní nabízí celkem 33 bazénů o ploše přes 5 200 m² včetně vířivek, dvou dětských bazénů a brouzdaliště. Najdete zde také saunový svět s mnoha druhy saun, parní lázní, Kneippovým chodníkem a odpočívárnou. Léčivá termální voda o teplotě 32 - 38 °C má blahodárné účinky při léčbě onemocnění pohybového aparátu, gynekologických potížích, bolestech svalů a dalších zdravotních komplikacích. Dopřejte si dále některou z mnoha masáží a kosmetických procedur.

Cestujete s dětmi?

V hotelu jsou vítáni i nejmladší hosté, pro které je připraven dětský koutek plný her a zábavné animační programy. Samozřejmostí je poskytnutí vybavení pro děti přímo na pokoj.

Něco navíc

V Hunguest Hotelu Répce GOLD **** se rozhodně nudit nebudete. Zajít si můžete do kadeřnictví, na masáž nebo manikúru. Pro vaši zábavu je k dispozici kulečník, stolní tenis nebo místnost s X-boxem.

Hunguest Hotel Répce GOLD ****

Európa út 3. , Bük
Maďarsko

info@travelking.cz

+420 538 880 980

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,8 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Lázně Bükfürdo Tip na výlet

Maďarské lázně Bükfürdo se nachází poblíž města Bük u hranic s Rakouskem a patří k celosvětově známým lázním. Přestože jsou to jedny z nejmladších maďarských lázní, jsou zároveň i druhé největší v Maďarsku. Areál lázní se rozprostírá na 14 hektarech a rozloha bazénů přesahuje 5 200 m². V bazénech vás bude léčit termální voda o teplotě 23 - 38 °C. Najdete zde nespočet plaveckých a zážitkových bazénů, nechybí ani saunový svět či prostory pro relaxaci. Celodenní vstupné pro dospělého začíná na 5 000 HUF, ale rozhodně této investice do vlastního zdraví a obnovy sil nebudete litovat.

Co všechno můžete využít v lázních Bükfürdo?

  • Bazénový lázeňský komplex s více než 32 bazény s termální vodou, vzduchovými tryskami, chrliči vody, protiproudem, tobogánem, dětským bazénem s brouzdalištěm a atrakcemi.
  • Saunový svět s tepidáriem, parními lázněmi, infra a finskou, aromatickou i venkovní saunou s ochlazovacím bazénkem, s vířivkou, s Kneippovou koupelí a dalšími speciálními saunami. Personál navíc připravuje i jedinečné saunové seance
  • Medical wellness se speciálními koupelemi, relaxačními masážemi, teplými zábaly a ošetřeními těla regenerující pokožku
  • BISTRO 1, vlastní lázeňskou restauraci s denně aktualizovanými nabídkami, sezónně se měnící nabídkou a la carte a nabídkou denních zákusků
  • Ubytování v blízkých hotelích

V těchto lázních vám zdejší prameny pomohou zejména při léčbě nemocí trávicího traktu (žaludek, játra), gynekologických či metabolických onemocnění (cukrovka, dna, obezita), poruch pohybového ústrojí (klouby, páteř), močového ústrojí a dalších.

Více informací
Město Bük
Lázně Sárvár
Město Sárvár