Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Wellness Penzion Jarmilka

Wellness Penzion Jarmilka

Bedřichov 163, Bedřichov, 468 12, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Wellness Penzion Jarmilka se nachází v Bedřichově v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. V okolí se můžete věnovat lyžování, cyklistice a mnoha dalším sportovním aktivitám. Kapacita penzionu je 17 pokojů. Celkem 47 lůžek a 8 přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, LCD televizi a posezení. Kvalitní spánek zajistí ortopedické matrace.

Každý den ráno se podává snídaně formou bufetu. Obědy a večeře si můžete vychutnat v restauraci s letní terasou, která nabízí pokrmy české domácí kuchyně i jiné speciality z čerstvých surovin. K dispozici je i salonek pro uzavřenou společnost. V penzionu se nachází nově zrekonstruované wellness centrum s finskou saunou, vířivkou, zážitkovými sprchami a odpočívárnou.