Hotel Kraus ***

Hotel Kraus ***

Palackého 135/7, Mělník
Česká republika

Provozuje společnost:
GREMLIN GROUP s.r.o. IČ: 07439687


+420 720 737 825

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
100 – 200 Kč/noc (dle velikosti)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Kolárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,1 km
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Hotel Kraus *** stojí v historickém jádru Mělníku. Město a jeho okolí se může chlubit nádhernou starou architekturou, památkami i přírodou.

V pěší vzdálenosti od ubytování naleznete zámek Mělník (0,3 km), který je dominantou města již několik staletí. Budova je zajímavá svou rozmanitostí, protože nese stopy všech historických slohů od románského po baroko. Zámek sousedí s kostelem sv. Petra a Pavla, jehož krypta ukrývá jednu z nejrozsáhlejších kostnic (0,2 km) v Česku.

Další výraznou památku objevíte hned u hotelu – jedná se o gotickou věž Pražské brány (0,1 km). Stojí zde již od dob středověku a je nejstarší dochovanou upomínkou na staré opevnění. Věž dnes slouží výtvarnému umění a v jejím nejvyšším patře se vám naskytne originální výhled na město.

Unikátní pohled nabízí také Vrázova vyhlídka (0,5 km), ze které budete mít na dlani soutok Labe a Vltavy.

V dojezdovém okruhu lze navštívit například gotický hrad Kokořín (16,7 km), CHKO Kokořínsko (24,5 km) s pískovcovými skalami nebo významnou vulkanickou horu Říp (25,4 km).

Kde budete spát?

Standardní pokoj je určen pro dvě osoby a až dvě děti. Ve výbavě má komfortní manželskou postel, chytrou televizi a WiFi. K dispozici vám bude vlastní moderní koupelna se sprchovým koutem a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Po celou dobu pobytu se můžete těšit na výživné snídaně formou bufetu, které vám dodají energii na jakýkoli výlet.