O ubytování

Sport hotel Dolní Morava *** stojí v malebné horské oblasti Králického Sněžníku na pomezí Orlických hor a Jeseníků v obci Dolní Morava. Oblíbená Stezka v oblacích je odtud jen 3 km, taktéž Mamutíkův vodní park, Lanový park a Bobová dráha.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve světlých a útulných pokojích typu Standard s televizí, internetem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci vás čekají nejrůznější regionální pokrmy a také snídaně formou bufetu i večeře formou dvouchodového menu. Restaurace používá ve velké míře lokální suroviny od pečiva a zeleniny z Králík až po bylinky z vlastní zahrádky. V létě je k dispozici také terasa.

Kde budete relaxovat?

Maximální relaxace se vám dostane v hotelovém wellness centru. V bazénu o rozměrech 9x4 metry si pohodlně zaplavete a uvolníte se ve vířivce až pro osm osob. Dále je k dispozici finská sauna a nabídka masáží na objednání. Hotelový masér má mnohaletou praxi a poskytne vám klasickou či sportovní masáž.

Cestujete s dětmi?

Děti se mohou vyřádit na venkovním dětském hřišti. Ve vybraných termínech jako jsou letní prázdniny, Vánoce a Velikonoce probíhá v hotelu také animační program plný her, aktivit a soutěží.

Něco navíc

Aby hotel dostál svému názvu, nabízí také spoustu možností sportovního vyžití. Zacvičit si můžete ve fitness i ve cvičebním sále, kde nechybí kettlebelly, gymbally, medicimbaly, činky a další vybavení. K dispozici je také ping-pong, v létě pétanque, badminton a beach volejbal. Zapůjčit si můžete kola.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří M.) ( - Česko)

Vše v pořádku. Personál příjemným vstřícný. Strava dobrá. Wellness na úrovni. Jen drobné technické nedostatky, které se řešily.

Vynikající (Václav M.) ( - Česko)

Prostředí velmi příjemné, strava i personál na špičkové úrovni. Wellness, sauna, bazén - bez výhrad, nebyla akorát zajišťěna masáž.

Vynikající (MILOSLAVA M.) ( - Česko)

Penzion super, obsluha taky skvělá, vířivka neměla chybu a v bazénu se děti taky vydováděli.