Sport Hotel Dolní Morava ***

Sport Hotel Dolní Morava ***

Dolní Morava 53, Králíky
Česká republika

Provozuje společnost:
HOTEL na Větráku s.r.o. IČ: 06788645


+420 602 785 999

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Baby friendly
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
0,2 km
Běžkování
3,1 km

O ubytování

Sport hotel Dolní Morava *** stojí v malebné horské oblasti Králického Sněžníku na pomezí Orlických hor a Jeseníků v obci Dolní Morava. Jak již název napovídá, hotel bude ideálním místem pro milovníky aktivní dovolené, najde se ale spousta příležitostí i k příjemným procházkám a ničím nerušené relaxaci. Oblíbená Stezka v oblacích je odtud jen 3 km, stejně daleko je i Mamutíkův vodní park, Lanový park a Bobová dráha.

Sportovci mohou využít zejména sousední areál Větrný Vrch (190 m), kde se v létě vyřádí na beach volejbalovém hřišti a v zimě pokoří 2 modré sjezdovky. O kus dál čeká Skiresort Dolní Morava (3,1 km) s dokonale upravenými 5 sjezdovkami všech obtížností. Na dosah budete mít také cca 25 km udržovaných běžeckých tratí. Prohřát se pak můžete v hotelovém wellness nebo v termálních lázních Velké Losiny (33,9 km).

Na výlet se vydejte na horu Matky Boží (8,3 km) s klášterem Dolní Hedeč a působivým výhledem na Králíky, Suchý vrch a Králický Sněžník. Ve zmíněných Králíkách (7,9 km) pak zaplesá srdce každého nadšence do válečné historie, nachází se zde totiž Vojenské muzeum a okolí je bohaté na pozůstatky pevnostního systému, včetně tvrzí Hůrka (6,7 km), Bouda (25 km) a Hanička (38,3 km). Skvělý výhled si užijete také z rozhleden Klepáč (3,3 km), Křížová hora (14 km) a Suchý vrch (23,1 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve světlém a útulném pokoji typu Standard s televizí, internetem a vlastní koupelnou.

  • Dvoulůžkový pokoj má plochu 16-19 m² a může být vybavený manželskou postelí nebo oddělenými jednolůžky.

  • Třílůžkový pokoj měří 25 m² a najdete v něm manželskou postel a samostatné jednolůžko.

  • Čtyřlůžkový pokoj o ploše 25 m² zahrnuje manželské dvoulůžko a 2 jednolůžkové postele.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci na vás čekají zejména výtečné regionální pokrmy. Restaurace používá ve velké míře lokální suroviny od pečiva a zeleniny z Králík až po bylinky z vlastní zahrádky. V létě je k dispozici také terasa.

Kde budete relaxovat?

Maximální relaxace se vám dostane v hotelovém wellness centru. V bazénu o rozměrech 9x4 metry si pohodlně zaplavete a uvolníte se ve vířivce až pro osm osob. Dále je k dispozici finská sauna a nabídka masáží na objednání. Hotelový masér má mnohaletou praxi a poskytne vám klasickou či sportovní masáž.

Cestujete s dětmi?

Děti se mohou vyřádit na venkovním dětském hřišti. Ve vybraných termínech jako jsou letní prázdniny, Vánoce a Velikonoce probíhá v hotelu také animační program plný her, aktivit a soutěží.

Něco navíc

Aby hotel dostál svému názvu, nabízí také spoustu možností sportovního vyžití. Zacvičit si můžete ve fitness i ve cvičebním sále, kde nechybí kettlebelly, gymbally, medicimbaly, činky a další vybavení. K dispozici je také ping-pong, v létě pétanque, badminton a beach volejbal. Zapůjčit si můžete kola.