Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Sono Hotel

Sono Hotel

Veveří 113, Brno, 616 00, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Úplná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Sono Hotel se nachází pouhé 2 kilometry od centra Brna. Hotel patří ke komplexu SONO Restaurant a SONO Music Clubu. K dispozici je celkem 39 pokojů s celkovou kapacitou 73 lůžek. Ubytování je možné v jednolůžkových až třílůžkových pokojích a každý z nich má vyobrazení jiné hudební hvězdy jako je The Beatles, Tina Turner, Pink, Red Hot Chili Peppers, Metallica, AC/DC, Nirvana, Led Zeppelin a další. Každému pokoji nechybí vlastní koupelna, klimatizace, televize a WiFi připojení. Auto bez obav ponecháte na neplaceném parkovišti.

Po ránu si vychutnáte bohatou snídani ve formě bufetu. Odpoledne si pak můžete vybrat některé z jídel české a mezinárodní kuchyně. Večer se můžete zastavit posedět na drink do baru.