Penzion Nesvady

Penzion Nesvady

Fialková ulica 2987, Nesvady
Slovenská republika

Provozuje společnost:
Penzión Nesvady a.s. IČ: 53786921


+421 905 607 320

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1,2 km
Zastávka
0,7 km

O ubytování

Penzión Nesvady se nachází v malebném slovenském městečku Nesvady. Vydejte se za odpočinkem i krásami jihu Slovenska.

Termální lázně Thermál Nesvady leží jen 500 m od penzionu, a tak to za odpočinkem i radovánkami v bazénech s léčivou termální vodou budete mít opravdu kousek. Vyzkoušet můžete ovšem i další nedaleké termály: Aquapark Thermal Corvinus ve Veľkém Mederu (35 km) nebo termální a zážitkové lázně v maďarském městě Györ (64 km), kde je k vidění také nádherné historické centrum.

K zajímavým výletním cílům patří město Komárno (26 km) ležící na soutoku řek Váh a Dunaj a na samotné hranici s Maďarskem. Za vidění zde stojí obrovská protiturecká pevnost ze 16. století. Navštívit zde můžete také Podunajské muzeum a termální lázně. Na druhém břehu řeky Dunaj leží maďarské město Komárom (27 km), jež je s Komárnem propojeno Alžbětiným mostem. Hlavními turistickými zajímavostmi města jsou Hvězdicová, Monoštorská a Igmándská pevnost (27,5 km). Za krásnou přírodou se vydejte do CHKO Dunajské luhy (41 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním dvoulůžkovém studiu. Součástí je plně vybavený kuchyňský kout, obývací místnost s vlastní koupelna. K vybavení náleží klimatizace, LCD televize, WiFi připojení a moderní nábytek. Rozkládací pohovku v obývací místnosti lze využít jako přistýlku. Každé studio disponuje terasou, nebo balkonem s venkovním posezením. Jednotlivá studia je možné propojit přes dveře, což je ideální možnost pro rodiny či větší skupiny.

Na čem si pochutnáte?

Studiová kuchyňka je plně vybavena. Najdete v ní ledničku, keramickou varnou desku, mikrovlnnou troubu a veškeré potřebné nádobí.