Penzion Na Čertovce

Penzion Na Čertovce

Dolní Orlice 100, Červená Voda
Česká republika

Provozuje společnost:
UBYHOR s.r.o. IČ: 17810663


732 385 051

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,8 km
Vzdálenost od lázní
32,7 km
Zastávka
0,1 km
Sjezdovka
2,6 km
Běžkování
2,5 km

O ubytování

Penzion na Čertovce se nachází v obci Dolní Orlice, nedaleko Dolní Moravy (8,9 km) a Králického Sněžníku (21 km). Malebná krajina blízko polských hranic je bohatá na zajímavé výletní cíle a přírodní i historické památky. Nudit se tu opravdu nebudete v žádném ročním období.

Pokud si užíváte krásné výhledy, vystoupejte na 33 m vysokou rozhlednu Suchý Vrch v Orličkách (9,2 km), rozhlednu Křížová hora u městečka Červená Voda (3,8 km) nebo rozhlednu Val u Dolní Hedeče (4,7 km). Projít si můžete i Stezku v oblacích (15,7 km), 710 metrů dlouhý chodník s 55 metrů vysokou vyhlídkovou věží a 100metrovým tobogánem.

Zajímavé poznatky načerpáte při návštěvě Městského či Vojenského muzea v Králíkách (2,5 km) a při prohlídkách okolních historických památek. Vydejte se třeba do barokního kláštera na Hoře Matky Boží (4 km) u Králík nebo na zámek Velké Losiny (28,5 km), kde se v 17. století odehrávaly krvavé procesy s údajnými čarodějnicemi. Na konci 60. let se zde dokonce natáčela část slavného filmu Kladivo na čarodějnice.

Velké Losiny mají také další skvělou atrakci - termální park (28,8 km) s 5 vnitřními a 4 venkovními bazény, vodními atrakcemi, 4 typy saun a širokou nabídkou masáží a procedur. V zimě se zde skvěle prohřejete po návštěvě některého z okolních skiareálů, nedaleko penzionu najdete třeba Skiareál Šanov (2,4 km), Skipark Červená Voda (8,1 km), Ski centrum Sněžník (12,6 km) s nejstrmější sjezdovkou v ČR nebo Freestyle park Dolní Morava (13 km).

Kde budete spát?

Dvoulůžkový pokoj č. 102 měří 28 m² a má výhled do zahrady. Najdete v něm 2 samostatné jednolůžkové postele, pohovku s konferenčním stolkem, televizi a šatní skříň. Součástí pokoje je koupelna se sprchou a k dispozici budete mít WiFi připojení.

Dvoulůžkový pokoj č. 103 je větší (35 m²) a uvidíte z něj do zahrady a do údolí. Pokoj je vybavený manželskou postelí, televizí, pohovkou či křesly k posezení, šatní skříní a WiFi připojením. V koupelně najdete sprchový kout.

Dvoulůžkový pokoj č. 104 má 30 m² a výhled do zahrady. K vybavení pokoje patří manželská postel, televize, pohovka nebo křesla, šatní skříň, WiFi připojení a koupelna se sprchovým koutem.

Pětilůžkový pokoj č. 101 má celkovou plochu 65 m² a skládá se ze 2 ložnic. V první najdete manželskou postel a křesla k posezení, v druhé jsou 3 jednolůžkové postele, gauč, šatní skříň a televize. Koupelna je se sprchou. Těšit se můžete na výhled na louku, kde se v létě pasou koně.

Pětilůžkový apartmán č. 201 nabízí prostor 70 m² a výhled na dětské hřiště a Suchý Vrch. Skládá se ze 2 místností, v jednom pokoji jsou 3 jednolůžkové postele, v druhém rozkládací pohovka pro 2 osoby. Navíc má plně vybavenou kuchyni včetně lednice a mikrovlnné trouby. Nechybí samostatná koupelna se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Součástí penzionu je také restaurace, kde vám každé ráno od 8:00 do 9:30 hodin naservírují chutnou snídani. Na výběr budete mít z 5 možností. Oběd i večeři si můžete zvolit z jídelního lístku, kde najdete různé masové speciality, ale i bezmasá jídla a saláty.

Cestujete s dětmi?

Za hezkého počasí si děti vyhrají na venkovním hřišti, v restauraci je pro ně navíc nachystané speciální dětské menu.