Kristály Hotel Keszthely ****

Kristály Hotel Keszthely ****

Lovassy S. u. 20., Keszthely
Maďarsko

Provozuje společnost:
KOMPORGAM LTD. IČ: 09742097


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
za 6 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 1 500 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Wellness

O ubytování

Kristály Hotel Keszthely **** se nachází v Keszthely, kterému se přezdívá hlavní město Balatonu. Samotné Keszthely je malebné historické město s bohatým kulturním životem. Perlou města je neorokokový zámecký komplex Helikon s krásným anglickým parkem (2 km). Za poznáním se můžete vydat do řady muzeí, například muzea Cadillaců (1,5 km), muzea jezera Balaton (1,5 km) nebo na expozice o tortuře či erotice (2 km). Atmosféru středomořských letovisek má městská pláž na břehu jezera (500 m), kolem které se táhne příjemná poklidná promenáda. Okolí města je protkáno množstvím tras pro výlety pěšky i na kole. Oblíbenými turistickými cíli jsou lázeňské městečko Héviz (7 km) či zřícenina hradu Szigliget (18 km). Nádherné panoramatické výhledy na Balaton uvidíte z vyhlídky Szépkilátó (10 km). Oblast je rájem pro rybáře a milovníky vodních sportů. Nedaleko hotelu se nacházejí i tenisové kurty (300 m).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Deluxe. Každý pokoj je vybaven klimatizací, WiFi připojením, telefonem, rádiem, ledničkou, trezorem, fénem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Ráno začnete chutnou snídaní ve formě bufetu. Kdykoliv během dne si můžete dopřát osvěžující nápoje, vynikající kávu nebo občerstvení v kavárně, která je součástí hotelu. Večeře v hotelové restauraci se podávají formou bufetu nebo tříchodového menu.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je wellness centrum, ve kterém si můžete odpočinout ve velké vířivce, solné místnosti, parní lázni, finské i infračervené sauně nebo při masáži. Za příznivého počasí si zarelaxujete na sluneční terase a využít lze také solárium.