• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Penzion pro celou rodinu

V Hungária Panzió na vás čekají pohodlné pokoje s vlastním sociálním zařízením, LED TV a ledničkou. Místní restaurace nabízí kromě italské pizzy také tradiční maďarské speciality a bohatý výběr nápojů. Díky venkovnímu i vnitřnímu hřišti si dovolenou užijí i vaše děti.

Penzion má i vlastní wellness centrum se soláriem, solnou jeskyní a saunami, ve kterém můžete setřást únavu všedních dní.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (MONIKA P.)

Prostředí odpovídalo popisu hotelu, personál vstřícný, ochotný, až na katastrofální odpočinek - matrace, na kterých se nedalo vůbec spát, zkrátka v dezolátním stavu.

Skvělé (Veronika K.)

Pobyt byl příjemný a personál ochotny. Měnu nosily dokonce i českém jazyce. Jeskyní lázně byly nezapomenutelné.

Vynikající (Mária V.)

Všetko bolo v súlade s popisom na kupóne. Je to útulný penzión, kvalita zodpovedá cene. Dostatočný výber pri raňajkách, večera výber z dvoch druhov jedál, obrovské porcie. Wellness bol čistý, dostatočne veľký, všetko fungovalo. Personál bol milý a ochotný. Jaskynné kúpele sú jednoducho nádherné, a okolitý park ponúka veľa atraktívnych akcií (bobová dráha, vodný bicykel, člnkovanie, bicyklové autíčka...). V parku bolo veľa zvieratiek, labute a veveričky nám jedli z ruky. No jednoducho nádhera. Penzión je pre menej náročných, ale za tú cenu je neskutočne dobrý. Rozhodne odporúčam rodinám s deťmi. Jaskynné kúpele a park je cca 10 min. pohodlnej chôdze od penziónu. Autom sa do kúpeľov neoplatí ísť, lebo viete zaparkovať iba za poplatok, aj to pár metrov za penziónom, ďalej je pešia zóna cez park. Auto nechajte pri penzióne, a vychutnajte si prechádzku cez nádherný park cestou do kúpeľov. Penzión rozhodne odporúčam, určite sa vrátime! PS: obed v penzióne sa dá kúpiť za 1200 Ft, čo sú približne 3 eurá :-)