Hungária Panzió ***

Hungária Panzió ***

Csabai út 7, Miskolc
Maďarsko

+36 46 432 884

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
0,9 km
Zastávka
0,3 km

O ubytování

Hungária Panzió *** se nachází na kraji Miskolce (česky Miškovec), největšího města v severním Maďarsku. Velkým lákadlem je umístění nedaleko slavných lázní Miskolc Tapolca (850 m). Ty jsou, coby přírodní jeskynní lázně, světovým unikátem a jejich historie sahá až do 16. století. Čeká zde rovnou 7 termálních bazénů, venkovní koupaliště s 6 bazény (z nichž jsou 3 pro děti), saunové centrum a zajímavá nabídka relaxačních a ozdravných procedur.

Pár set metrů od ubytování najdete také park Miskolctapolca (650 m) s tuzemskými i exotickými dřevinami, včetně několika staletí starých stromů, Zážitkový park Miskolctapolca (550 m) o ploše 1 000 m² s 25 překážkovými a lanovými drahami ve výšce 3-9 m nebo bobovou dráhu (600 m) o délce 800 m, která je v provozu po celý rok. Pro milovníky adrenalinu je o kousek dál ještě aréna pro elektrické motokáry Avalon (2 km) s 560 m dlouhou tratí.

Delší výlet si můžete udělat na hrad Diósgyőr (12,3 km) ze 13. století, do krásného parku Tündérkert (11 km) nebo do zoologické zahrady Miskolc (16 m). Skvělým zážitkem je i jízda lesní železnicí z Miskolce přes Lillafüred až do horské vesničky Garadna. Můžete také vystoupit již v Lillafüredu (19 km) a zajít si na prohlídku Jeskyně sv. Štěpána s krásnou krápníkovou výzdobou, paláce Palotaszálló na břehu jezera Hámori nebo pstruží farmy Lillafüred.

A potěšíme nakonec i milovníky vína, Miskolc se totiž nachází nedaleko vyhlášené vinařské oblasti Tokaj (50 km), a tak vynikající místní víno ochutnáte skoro na každém kroku. Kromě toho je Tokaj součástí Seznamu památek UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytujete se v jednom ze 32 komfortní pokojů s dřevěným nábytkem. Většina z nich má vlastní balkón, kde můžete za hezkého počasí posedět, a klimatizaci (za příplatek), kterou oceníte v parném létě.

Dvoulůžkový pokoj je vybavený kabelovou televizí, WiFi připojením, lednicí a vlastní koupelnou se sprchou a fénem na vlasy. Ke dvoulůžkové posteli je zde možné přidat ještě přistýlku, ubytuje tak až 3 osoby. Můžete volit mezi variantou s balkónem a bez balkónu.

Apartmán ubytuje až 4 osoby ve 2 samostatných pokojích, i ve větším počtu tak budete mít dostatečný klid a soukromí. Nechybí WiFi připojení, televize, chladnička či vlastní koupelna.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace nabízí kromě italské pizzy také tradiční maďarské speciality a bohatý výběr nápojů.

Kde budete relaxovat?

Dokonalý odpočinek zažijete v hotelovém wellness centru, kde na vás čeká vířivý bazének s hydromasáží (31 °C), infrasauna, finská sauna, odpočinková lehátka a přístroj Flábelos - vibrační fitness plošina.

Cestujete s dětmi?

Díky venkovnímu hřišti se skluzavkami, trampolínou a pískovištěm si dovolenou užijí i vaše děti. Za nepříznivého počasí čeká spousta her ve vnitřní herně.

Něco navíc

Nudit se v penzionu Hungária rozhodně nebudete. Jeho součástí jsou i kurty na squash. O vaši zábavu se dále postará stolní fotbálek, stolní tenis a air hokej.