Terme Banovci - Mobile homes

Terme Banovci - Mobile homes

Banovci 1A, Veržej
Slovinsko

Provozuje společnost:
Terme Banovci d.o.o. IČ: 8438340000


025 131 440

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,2 km
Vzdálenost od lázní
0 m
Zastávka
0,4 km
Aquapark
1,9 km

O ubytování

Luxusní domky Mobile homes jsou součástí kouzelného resortu Terme Banovci, který se nachází v oblasti zvané Prlekija, nedaleko Moravských Toplic (19,4 km) a chorvatských i maďarských hranic. Jde o region plný přírodního i kulturního bohatství, které můžete objevovat během krásných výletů. Součástí resortu je navíc i termální vodní park, užijete si zde tudíž nejen turistiku, ale také dny plné relaxace.

Na výlet si vyrazte do města Beltinci (10,6 km), kde uvidíte unikátní kostel sv. Ladislava z 19. století a barokní zámek s výstavou věnovanou historii ranhojičství. Pokud vás zajímá místní agrikultura, navštivte farmu Vrbnjak (13,2 km), kde se dospělí i děti mohou seznámit s péčí o hospodářská zvířata, nebo rodinné vinařství Hlebec (21,7 km) s působivým vinným sklepem a lákavou nabídkou domácích specialit – ochutnejte třeba masovou delikatesu tünka.

Za návštěvu stojí také hrad Negova (23,6 km) s opuštěnou bylinkovou zahradou, vodní mlýn Babič (3,3 km), kde si můžete koupit tradičně pomletou mouku, a prehistorický skanzen Razkrižje (15,3 km), věnovaný životnímu stylu našich předků před 5 500 lety. Vydat se můžete také k jezeru Bukovnica (22,7 km) a nedalekému Ivanovu prameni, kterému se přisuzují zázračné léčebné účinky. Nebo si projděte Jerazulémskou vinnou stezku (14,8 km) a plně načerpejte krásu tohoto kraje. Nezapomeňte se přitom zastavit v některých z mnoha místních farem a vinařství.

Kde budete spát?

Ubytujete se v moderním "mobilním domku", s prostornou terasou (32 m²), kde si užijete maximální pohodlí a soukromí. V domku najdete ložnici s manželskou postelí, 2 pokoje pro děti a obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním stolem. Nechybí koupelna se sprchou a toaletou, televize a WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Při honbě za gastronomickými zážitky budete mít hned několik možností – v nedalekém Hotelu Zeleni Gaj *** je bufetová restaurace, kde můžete vyzkoušet tradiční regionální jídla z čerstvých lokálních produktů. Po celý den je navíc otevřený Aperitif Bar, kde můžete posedět u šálku kávy nebo jiného nápoje. V létě můžete vyzkoušet i restauraci Pri banovskemu gusarju, letní bar Pri gusarjevi ženi a bar v nudistické části wellness centra.

Součástí domku je navíc vybavený kuchyňský kout (varná deska, trouba, myčka, lednice, nádobí) a k dispozici budete mít také pomůcky na venkovní grilování na terase. Svými kulinářskými schopnostmi se tak můžete pochlubit i vy.

Kde budete relaxovat?

K relaxaci vám posouží soukromá vířivka s přírodní termální vodou přímo na terase domku. Na dosah navíc budete mít moderní rozsáhlé wellness centrum, které zahrnuje:

  • Vnitřní termální bazén (33-35 °C)
  • Venkovní bazény: termální zážitkový bazén (25-30 °C), termální bazén (34-35 °C), dětské brouzdaliště (25-30 °C), bazén se 2 skluzavkami (25-30 °C), přírodní bazén (36-38 °C)
  • 2 oddělené nudistické bazény
  • Saunový svět: 3 finské sauny, turecká parní lázeň
  • 37 typů masáží, zkrášlovací procedury a koupele

Cestujete s dětmi?

O zábavu vašich ratolestí se kromě bazénů a skluzavek postará také dětský klub s bohatým animačním programem plným sportovních aktivit, zajímavých workshopů a dalších aktivit, kterými děti provede pirát Edi.

Něco navíc

Na speciální program se mohou těšit i dospělí, pro které jsou připravené vinné degustace, večery s hudbou, zajímavé výlety a další akce. Využít můžete také volejbalové hřiště a půjčovnu sportovního vybavení.