Hotel Dobczyce ***

Hotel Dobczyce ***

Jałowcowa 30, Dobczyce
Polsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 20 Zł/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
0,6 km
Zastávka
2 km

O ubytování

Hotel Dobczyce *** se nachází uprostřed zeleně nedaleko břehů jezera Dobczyce, na které je z hotelu krásný panoramatický výhled. V okolí je spousta možností na výlety pěšky i na kole. Stačí přejít most přes řeku Rabu a dostanete se do malebného historického městečka Dobczyce. Zde najdete gotický hrad (2,5 km), kostel sv. Jana Křtitele se zvonicí (3 km) a také zajímavý skanzen s ukázkami tradiční dřevěné architektury (3 km). Za vidění rozhodně stojí nedaleká perla ukrytá v podzemí – solný důl Wieliczka (12 km), který mapuje těžbu soli od středověku až do současnosti a je památkou UNESCO. Na dosah budete mít i další položku ze Seznamu památek UNESCO. Nádherné historické centrum města Krakov s hradem Wavel, úchvatným Hlavním rynkem a židovskou čtvrtí Kaziměř je od hotelu vzdáleno pouze 30 km. V období Vánoc si v Krakově užijete jedny z nejkrásnějších vánočních trhů v celé Evropě. Pokud se zajímáte o historii, může pro vás být zajímavá návštěva 100 km vzdáleného koncentračního tábora Osvětim.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou, anebo ve tří či čtyřlůžkovém studiu. K vybavení patří WiFi připojení, televize a fén.

Na čem si pochutnáte?

V moderní hotelové restauraci si každé ráno pobytu pochutnáte na snídani ve formě bufetu. Těšte se také na servírovanou dřívější večeři. Pokud vás přes den či navečer přepadne hlad či chuť na něco dobrého, je možné objednávat pokrmy ze stálého jídelního lístku.

Kde budete relaxovat?

Během letní sezóny je v provozu velký venkovní bazén, u kterého si užijete dostatek zábavy i odpočinku.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je připraven dětský koutek plný hraček.

Něco navíc

Součástí hotelu je zázemí pro venkovní grilování a také pro sportování. Najdete zde kurty na tenis a venkovní hřiště na fotbal, basketbal a volejbal.