• Check in od 14:00 do 18:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rodinný hotel v obklopení přírodních krás

Rodinný hotel U Zeleného stromu *** nabízí vřelou atmosféru, domácí stravu a klidné ubytování v obci Janov nad Hřenskem v Českém Švýcarsku. Hotel vznikl v roce 1782 a dodnes zde dýchá starobylá atmosféra a voní okolní lesy.

Ubytování je zajištěno v hlavní budově hotelu. Všechny pokoje jsou vybavené televizí, vlastním sociálním zařízením a mají předsíňky, které vám zajistí dostatek soukromí.

Kromě pokojů najdete v budově také recepci a restauraci, kde se servíruje polopenze. Navíc mají hosté po celý den zdarma k dispozici kávu.

V docházkové vzdálenosti od ubytování se nachází mnohé půvaby Českého Švýcarska. Například největší skalní most Evropy, Pravčická brána, je vzdálený jen 5 km. Po turistických stezkách se dostanete i na spoustu krásných vyhlídek.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladimír H.)

Hotel v centru krásné přírody ve velmi klidném a čistém prostředí, daleko od chemickým průmyslem znečistěného ovzduší, přesně podle popisu pobytu a v souladu se vším, co bylo uvedeno na kuponu. Naprosto perfektní hotelové služby, velmi pestrá a chutná domácí strava, milý, ochotný a vstřícný personál, přistupující k hostům s důvěrou. Dalším zákazníkům doporučuji nezkazit uvedený princip důvěry.

Skvělé (Marek P.)

Dobrý, personal příjemný, okolí pěkné.

Skvělé (Pavla B.)

Byli jsme spokojeni.