• Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Klidný pobyt v krkonošské přírodě

Hotelu U Supa *** leží v klidné lokalitě Harrachova, od centra je vzdálený pouhých 5 minut. Ubytováni budete v jednom ze 13 útulně zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením, televizí a internetovým připojením.

Součástí hotelu je příjemná restaurace s venkovní sluneční terasou a barem, kde se podávají snídaně formou bufetu (8:00 - 9:00 hodin) a večeře o dvou chodech (19:00 - 20:00 hodin).

Oddychnete si v hotelové sauně nebo jen při posezení na zahradě, kde najdete také altánek, dětský koutek s houpačkami, ohniště a gril. Pro sportovněji založené hosty je k dispozici venkovní hřiště na volejbal, nohejbal a badminton.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva H.)

Nemáme co vytknout. Nenáročný hotýlek s domácí atmosférou a kvalitním personálem, který má zájem o hosty. Personál příjemný, vstřícný, všude čisto, strava dobrá s večerním all inclusive nealko i alko nápoji. Žádný přepych, ale pohoda, útulno, klídek.

Vynikající (Alena ?.)

Hotýlek menší rodinného typu s velmi milým přístupem vedení, ochotou vyřízení drobných problémů. Strava (polopenze) chutná, domácího typu a v dostatečném množství. Velká výhoda i zdarma večerní nápoje a ochota podávání.Výborné je i parkoviště u hotelu a celkový přístup. Budeme propagovat služby Travelkingu i konkrétní hotel U supa. Děkujeme - za celou naši partu.

Skvělé (Ingrid S.)

Velmi dobrá kuchyně, ochotný personál, víno průměrné a plné termíny, doporučuji si dopředu poptat volný termín.