Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Tetřeví Boudy

Hotel Tetřeví Boudy

Dolní Dvůr 308, Pec pod Sněžkou, 543 44, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Rekreační samotu na luční enklávě - Hotel Tetřeví Boudy najdete v obci Dolní Dvůr v Krkonoších. Z nadmořské výšky 1030 m n. m. je krásný výhled na vrchol Žalý a při dobrém počasí můžete dohlédnout až na Bezděz a Ještěd. Hotel se skládá ze čtyř budov: A-B-C-D, které jsou navzájem propojeny. Všechny pokoje prošly od roku 2016 rekonstrukcí, ostatní hotelové prostory se postupně také renovují. Ubytovat se lze ve dvou až šestilůžkovém pokoji anebo v apartmánu. Všechny pokoje jsou vybaveny WiFi připojením, mini lednicí a čajovým koutkem s varnou konvicí. V apartmánech je navíc kuchyňka s elektrickým vařičem.

Odpočinek a relaxaci si můžete dopřát v nově vybudovaném wellness centru. Čeká na Vás luxusní bazén o velikosti 12,5 x 6 m, vířivka a saunová zóna se suchou a parní saunou včetně ochlazovacího vědra a bazénku. Vstup do wellness je nutné objednat předem a trvá vždy 90 minut.