Recenze a hodnocení: Hotel Rösslwirt ***superior

4,4/5
(Celkem 5 hodnocení)Skvělé
Lam, Německo (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Richard T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 7. 2022
HOTEL ODPOVÍDAL POPISU ,SLUŽBY JSME OBDRŽELI. STRAVU jsme měli jen snídani. Doporučuji výlet na Ostrý. Výletů je v okolí nespočet. V info centru dostanete vše.
5/5  
(Eva W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2020
Všechno bylo naprosto v pořádku. Popis odpovídal, vše co bylo v nabídce kuponu jsme obdrželi.Personál hotelu milý, ochotný. Hotel i okolí bych všem doporučila. Ze všech stran je hodně možností na výlety, krásná příroda. Přímo ve městě je pěkné koupaliště.
5/5  
(Pavlína Doležalová D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2020
Vše odpovídá popisu. Velice příjemný a ochotný personál, čistý a útulný pokoj. Strava - snídaně klasika - bufet, večeře - výborné, ohromné porce, 4 chody- super.
4/5  
(Jaroslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2019
Personál, jídlo i ubytování velmi dobré.
3/5  
(Blanka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2019
Prostředí hotelu se nám líbilo, nelíbil se nám ale pokoj. Byli jsme 2 dospělí a 2 děti (12 a 7 let). Bylo nám řečeno, že dostaneme velký pokoj. Pokoj však byl max. pro 2 osoby, děti spaly na rozloženém dvoulůžku, který nešel rozložit do roviny. Zároveň je velmi nestandardní, aby v dnešní době byl jídelníček v restauraci vytištěn pouze v němčině. Český nebo anglický překlad neexistuje a není ani snaha o jeho vytvoření. Český personál který uvádíte ve vaší nabídce tam skutečně je, ale viděli jsme jej asi 2x.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet