Recenze a hodnocení: Hotel Piroska **** (Bük)

4,7/5
(Celkem 61 hodnocení)Skvělé
Bük, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,7/5

Personál

4,9

Interiér hotelu

4,5

Lokalita hotelu

4,6

Strava

4,8

Služby hotelu

4,7
5/5  
(Nikola D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2022
Se vším jsem byli maximálně spokojeni. Prostředí hotelu odpovídalo popisu, personál byl velmi vstřícný a ochotný. Zároveň oceňujeme baby friendly přístup (herny, jídelní židle, jídlo).
5/5  
(Erika P. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2022
Automaticky přeloženo (Zobrazit originál)
Je to opravdu skvělé místo. Ideální pro rodiny. Chutné jídlo, milý personál, slušné ubytování. Vrátíme se.
5/5  
(Šárka Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2022
Hotel je sice starší a není přímo vedle lázní, ale vynahradí Vám to rodinnou atmosférou, výborným jídlem a skvělým welnessem.
4/5  
(Radka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2022
Vše co bylo na poukazu jsme obdrželi, strava výborná, dostatek i před 21 hodinou., což je velmi pozitivníJelikož jsme měli s sebou vlastní elektrokola, uvítala bych vnitřní uzamčenou kolárnu, takto jsme je museli nechávat na volném prostranství.Měli jsme antialergický pokoj, ve kterém probíhal úklid pouze vynesením odpadkového koše a doplněním toaletního papíru. Ubytování jsme měli na 8 nocí a až teprve po 3 urgencích nám vyměnili ručníky - a to den před odjezdem...To velmi pokazilo celkový dojem, protože jinak je hotel pěkný a vše ostatní tak jak má být..
4/5  
(Marek P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2022
Byli jsme velmi spokojeni a můžeme jenom doporučit. Hotelový wellness, skvělá kuchyně, polopenze formou bufetu (neomezeně), v ceně 2x masáž zad+vstup do lázní Bukfürdo. Ochotný personál-mluvící slovensky. Doporučujeme navštívit lázně Sárvár-pro děti ideální koupaliště i za nepříznivého počasí (27km)....
5/5  
(olf B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2022
S prostředím hotelu jsem byli velmi spokojeni,strava byla výborná,zelenina,ovoce, výběr i pro deti,wellness super venkovní bazén, vnitrní bazén,vířivka,sauny. Tipem na výběr je malý, ale malebný Koszeg, Sopron.Samotné lázně Bukffurdo paráda,aqua pro děti,bazény pro dospělé, vyžití pro všechny. Personál příjemný.
5/5  
(Martin V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2022
Vše bylo, jak bylo objednáno a bylo to vynikající.
5/5  
(Zdeněk L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2022
Byli jsme moc spokojeni. Vse bylo v poradku a radi se opet vratime.
5/5  
(Marcela M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2022
Byli jsme spokojeni s ubytováním, pokoj čistý. Využili jsme volných vstupů na lázní, které byly v kupónu nabídnuty. Snídaně i večeře formou bufetu - výběr opravdu dostatečný. Personál se snaží mluvit i česky, což je výhodou při komunikaci.
5/5  
(Zbyněk D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2022
Vše odpovídalo nabídce. S jídlem jsme byli spokojeni, bylo pravidelně doplňováno. S personálem se dalo domluvit , někteří mluvili slovensky. Na wellnes jsme chodili k večeru, bylo prázdno.Co se týká lázní. Byli jsme v Büku a Sárváru. V Sárváru se nám líbilo více.
5/5  
(Alena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2022
Všechno bylo perfektní. Nic nechybělo. Jídlo vynikající,pokoj čistý, moc pěkný. Personál ve všem vyšel vstříc. Určitě se vrátíme.
5/5  
(Taťána L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2022
Velice se nám líbilo.
5/5  
(Hana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2022
Pobyt neměl chybu, vše jsme obdrželi, personál se snažil mluvit česky, byli velmi ochotní. Strava výborná.
5/5  
(Pavel C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 7. 2022
Prostředí včetně pobytu v hotelu perfektní,jídlo nemělo chybu a řeči o tom,že je každý den stejné nejsou pravdivé.Personál neustále doplňuje odebrané produkty,mluví velmi dobře slovensky,takže popovídat si či poradit s čímkoliv není problém.Lázně pět minut autem a v týdnu naprostá pohoda.V neděli trochu rušno,ale to bylo možná tím,že v pátek začaly prázdniny.A ceny? Mnohdy lepší než u nás.
5/5  
(Josef K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 6. 2022
...jo, bylo to super
5/5  
(Václav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2022
Byli jsme velmi spokojeni a rádi se tam zase někdy vrátíme.
5/5  
(Tomáš H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 5. 2022
Hotel je postaven v ideálním prostředí cca 2 km od lázní. Vše co bylo uvedeno na stránkách souhlasilo, navíc výborně vařili a v hotelu byla velmi milá obsluha. Příjemně nás překvapilo, že si českých turistů opravdu váží, všichni v hotelu se snažili mluvit i česky, nápisy v lázních nebyli jen maďarské nebo německé, ale i české. To vše se podtrhuje celkově velmi příjemnou atmosféru. Jediný problém, který jsme zaznamenali byla vrzající postel na pokoji.
4/5  
(Miroslav Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 5. 2022
Hotel čistý, pokoj v klidné zóně, bez vlivu hluku z ulice, ručníky někdy nevyměněny, prostěradla do sauny malé. Masáže nebyly poskytnuty! Byl nabídnut jen jeden termín - (od 13:00 do 14:00 hod.) Pokud máte využít vstup do termálů je to termín nereálný. Dopoledne žádné masáže neprobíhaly a ve 14:00 hod končila pracovní doba masáží. Jídlo bylo dobré, doplňováno, snídaně každý den stejné, ale dalo se vybrat jak ze studené, tak teplé varianty. Sauny skvělé.
5/5  
(Alena L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 3. 2022
Vše bylo splněno dle objednávky. Domluva česky v pohodě.
5/5  
(Helena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2022
Kromě masáže, která nakonec bohužel neproběhla jsme byli vším nadšení.
5/5  
(Peter H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 2. 2022
Velice spokojený. Byl jsem tam před cca 6 lety. Všechny služby zůstaly na výborné úrovní. Vynikající strava, ubytování velice slušné. Personál ochotný. Moc díky. Zdraví Peter.
3/5  
(Stenly M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2022
Na pokoji nebylo nic k pití, přes to, že to bylo v nabídce. Ve wellnessu v pátek byla jedna sauna vypnutá, další dvě byly tak odhadem na 60 stupňů. V odpočívárně byla malá kapacita lehátek, ve wellness baru nebyla žádná obsluha a nápoje v odpočívárně nikdo nedoplňoval.
5/5  
(Jiří T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 2. 2022
S ubytováním jsme byli velice spokojeni. Prostředí bylo velmi hezké. Strava bohatá, na snídani bylo vše od míchaných, vařených vajec, různé párečky, několik druhů pečiva, ovoce, jogurty, atd.. Večere to samé, veliký výběr z několika jídel. Hotel byl dosti naplněný a mile nás překvapila rychlá obsluha u večeře, kdy pití jsme si objednali u číšníka a dlouho nečekali. Dostali jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Masáž byla sice krátká, ale skvělá. Pokoje nové, čisté, každý den uklízela pokojská.. Wellness v hotelu jsme využívali pouze večer po večeři, kdy tam nikdo nebyl. Hotel je na výborném místě, kousek od termálních lázní, jezdili jsme autem cca 2 minuty, ale na procházku s malým dítětem je to delší, parkoviště zdarma. Asi 30 minut jízdy jsou termály Sarvár, takže jsme to střídali. V Sarváru nám přišlo více lidí, ale lepší vyžití pro děti. Určitě doporučuji, jak tento hotel, tak vyzkoušet oboje termály.
5/5  
(Hana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2022
Perfektní služby, úžasné jídlo, velká spokojenost.
4/5  
(Kveta K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 2. 2022
Velky vyber chutných jídel, jak k snídani, tak k večeři. Pokoj prostorný, čistý. Personál příjemný.
5/5  
(Dana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 2. 2022
Maximální spokojenost, vše hodnotíme na 1. Při dalším pobytu se rádi vrátíme.
5/5  
(Soňa J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 2. 2022
Hotel Piroska doporučujeme. Výborné jídlo, příjemný personál, maximální spokojenost.
5/5  
(Stanislav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2022
Super, top byla masáž.
5/5  
(Dalibor N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2022
Vše bylo perfektní. Novák
5/5  
(Petr P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 2. 2022
...s pobytem nejen v hotelu Piroška jsem s manželkou vždy spokojen, byl to náš již 5 pobyt nejen v hotelu Piroška, ale i přilehlých termálech a nemůžeme pobytům v hotelu Piroška nic vytknout....:-)..
5/5  
(Štefan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 1. 2022
Super
4/5  
(Láďa D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 1. 2022
Do hotelu jsme vyrazili na vánoční pobyt jako rodinka se dvěma dětmi 7 a 10 let. Pro děti v tomto věku je hotel to pravé ořechové. Na hotelu totiž mají dvě herny, kde se nachází ping pong, fotbálek, pinball, kulečník, xbox, playstation , spousta společenských her (ale v Maďarštině, takže karty to jistily :-). Večer hrála živá hudba, tak se i zatrsalo. O naše ratolesti se postarala mladá a velmi ochotná slečna animátorka, která si naše dvě divoké děti hned získala. Personál hodnotím velmi dobře. Byli ochotní, mluvili několika jazyky i naší česko-anglicko-německou hatmatilkou jsme se v pohodě domluvili. Wellness byl vynikající. Obsahoval venkovní vířivku, vnitřní bazén s protiproudem, odpočívárnu a několik druhů saun. Nikdy nebylo plně obsazeno, tak jsme si jej užili naplno, Ve wellness centru byl i bar, kde měli podávat drinky + něco na zub, ale personál jsme tam nikdy nepotkali. No, alespoň jsme se neutopili v bazénu pod vlivem alkoholu. Hotel byl přímo u hlavní cesty, takže ho asi není možné minout, nicméně nějakého hluku od silnice si vůbec nevšimnete. K pobytu jsme měli i jednorázový vstup do místních lázní. Ty byly vzdáleny asi jen 2 km, takže se dá jít z hotelu i pěšky. Nám byla zima, tak jsme raději jeli autem. Lázně byly super. Nevýhodou je snad jen to, že do venkovních termálních bazénů mají zakázaný vstup děti do 15ti let a do skříňky potřebujete 100 forintovou minci, jinak si tam věci nedáte. A teď k tomu, co nás úplně nenadchlo a tou byla kuchyně. V ceně jsme měli snídaně i večeře formou bufetu. Vždy bylo všeho dostatek a personál jej průběžně doplňoval. Jen to prostě nebylo ono. Jídla se nám zdála nedochucená.Do Maďarska jezdíme už třetím rokem a vždy tam jezdíme hlavně kvůli wellness a vynikající kuchyni. Tady byla kuchyně ze všech, námi navštívených hotelů, nejslabší. Tento asi jediný nedostatek byl jedinou kaňkou na jinak vynikajícím pobytu. A hlavně děti si to úžasně užili a to hlavně šlo.
5/5  
(Jozef L. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2021
Výborné.
5/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2021
Vše OK
5/5  
(Dagmar K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2021
Vše co bylo v popisu, bylo splněno.
5/5  
(františek koudelka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2021
Co hotel Piroska slíbil i splnil.
5/5  
(Jitka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2021
Hotel je velmi dobře umístěn, obdrželi jsme vše, co bylo zakoupeno. Strava vynikající, pestrá, personál příjemný.
4/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2020
Hotel neodpovídá 4*. Byli jsme tam 6 dní a ani jednou za tu dobu nevyměnily ručníky, osušky, neumyli koupelnu. V jídelně personál nestíhal obsluhovat a kuchař doplňovat jídlo. Talíře byly často nedomyté.
5/5  
(Miroslav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2020
Hotel a personál příjemný. Vše v pořádku až na informaci, že doprava z Hotelu Piroska je do lázní Bükfürdo kyvadlově zajištěna. V recepci hotelu o ničem takovém nevěděli. Dopravu do termálů jsme si museli zajišťovat sami.
3/5  
(Jana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2020
Hotel neodpovídal označení 4 hvězdičky v porovnání s českými hotely.Služby byly velmi dobré, ale vybavení hotelu a strava byly horší - prezentace jídla a kvalita (hodně smažených jídel). Chyběly nám prospekty a mapy týkající se místních a okolních možností na výlety, popř. důležitá občanská vybavení (obchody, lékař, lékárna apod.). Nebyla zajištěna doprava do lázní, jak bylo slíbeno.
5/5  
(Julie E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 2. 2020
Hotel je ve skutečnosti starší, než jak se jeví na fotkách, ale to tak bývá. Prostředí bylo ale velmi příjemné. Využili jsme vše, co kupón obsahoval (kromě dopravy do lázní). Hotelový wellness jsme využili jednou. Když jsme si chtěli objednat kávu na baru, bylo nutné nejprve telefonovat personálu, aby přišel kávu připravit. Personál byl velmi příjemný a přátelský. O vše, co bylo v balíčku, se ale muselo žádat. Nejsilnější stránka hotelu byla podle nás strava, s tou jsme byli nad míru spokojeni (při večeři si nápoje hradí hosté). V nabídce balíčku nebylo uvedeno, že vstup do lázní nezahrnuje vstup do saunového světa. Druhý den v lázních jsme si proto sauny připlatili a můžeme jen doporučit.
5/5  
(Antonín K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 2. 2020
Pěkné ubytování a velmi dobré jídlo s velkým výběrem.
5/5  
(Šárka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 2. 2020
Příjemné prostředí, super poloha, vynikající jídlo. Doporučuji i výlet do Sarvár furdo!
5/5  
(Kamil L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2020
Strava, služby, ubytování, personál vše výborné.
4/5  
(Dušan F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 12. 2019
Hotel OK - pro nenáročné klienty.Strava 5*Wellness 4*Personal recepce 4*Obsluha restaurace 5*Neobdrželi jsme masáž, která byla na kuponu.
5/5  
(Blanka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2019
Hotel a jeho služby byly velmi dobré. Wellness jsme si užili v den příjezdu a odjezdu a plně splnilo naše očekávání. Jen bazén na plavání by mohl být trochu větší. Gastronomie v hotelu byla fantastická. Prostředí hotelu bylo příjemné a útulné. V ceně balíčku jsme obdrželi celodenní vstup do termálních lázní v Bük. Dovolenou hodnotíme velmi kladně.
5/5  
(Zdeňka L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2019
Příjemné prostředí i personál.
3/5  
(Jana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2019
Hotel jsem znala, proto jsem ho doporučila i přátelům. Nepříjemné překvapení nás čekalo hned po příjezdu, protože recepční nenašla naše jména na seznamu ani v počítači. Nakonec nám tedy dala klíče od 2 pokojů s tím, že jsou poslední volné. Druhý den jsme plánovali navštívit lázně, proto jsme na recepci chtěli vyzvednout hodinky na vstup. Recepční nám je nakonec vydala, ale opět říkala, že nás nemá na seznamu. Na 20 minutovou masáž jsme se už nedomluvili, tak jsme to nakonec vzdali. Byla jsem z toho rozčarovaná, protože jsme si připadali jako nevítaní hosté, co stále něco chtějí.
5/5  
(Yvona B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 10. 2019
Vše bylo super, vše dodrženo dle nabídky.
5/5  
(Miluše N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 10. 2019
Jako vždy jezdíme opakovaně

Ověřeno Travelkingem

“Na pobyt jsme vyrazili se dvěma dětmi, 7 a 10 let. Pro děti v tomto věku byl hotel se dvěma hernami, kde se nachází ping pong, fotbálek, pinball, xbox, playstation a spousta dalšího, to pravé ořechové. O naše ratolesti se navíc postarala velmi ochotná slečna animátorka, která si je hned získala. Personál hodnotím velmi dobře. Byli ochotní a mluvili několika jazyky. Wellness bylo vynikající. Nacházela se v něm venkovní vířivka, vnitřní bazén s protiproudem, odpočívárna a několik druhů saun. Nikdy navíc nebylo plně obsazeno, takže jsme si jej užili naplno. K pobytu jsme měli i jednorázový vstup do lázní, které byly vzdáleny jen asi 2 km od hotelu. Lázně byly super, jedinou nevýhodou bylo, že do venkovních termálních bazénů mají zakázaný vstup děti do 15 let. Co nás na pobytu úplně nenadchlo byla kuchyně. V ceně jsme měli snídaně i večeře formou bufetu a ačkoliv bylo všeho dostatek, nebylo to prostě ono, jídla se nám zdála nedochucená. Ale to byl asi jediný nedostatek na jinak vynikajícím pobytu. Nejvíc si to užily děti a o to hlavně šlo.”

Vladimír Dvořák - Obchodní tým
Osobně ověřeno: Prosinec 2021

Právě v prodeji pro Hotel Piroska ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet