Hotel Piroska ****

Hotel Piroska ****

Kossuth L. u. 60., Bük
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 2 500 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Přednáškový sál

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,2 km
Vzdálenost od lázní
2,2 km
Zastávka
0,4 km

O ubytování

Hotel Piroska **** se nachází v samotném srdci města Bük mezi podhůřím Alp a Malou uherskou nížinou. Za jedinečnými zážitky se vydejte do zabavního parku Napsugár (2 km) či do lezeckého areálu Křišťálová věž (1 km). Pouze 2 km od hotelu leží druhé největší maďarské lázně Bükfürdő a také vyhledávané golfové hřiště. V oblasti je bohatě rozvinutá síť cyklistických stezek. Kopce kolem Kőszegu (20 km) nabízí ojedinělou příležitost k zajímavým výletům.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderně zařízeném dvoulůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, WiFi připojením, ledničkou, telefonem a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci Mandola se připravují speciality maďarské i mezinárodní kuchyně ve zdravém pojetí. Důraz je kladen na sezónnost a lokální původ surovin. Rádi vám připraví i jídla s ohledem na potravinové intolerance. Těšit se můžete na bohaté snídaně a večeře ve formě bufetu. V letním období je v provozu terasa, na které se pořádají večery s živou hudbou. Osvěžující nápoje a lehké občerstvení si můžete dopřát v lobby baru a wellness baru.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness si odpočinete ve vnitřním i venkovním bazénu s toboganem , kde vám pobyt zpříjemní trysky, turbogejzír i perlivá lázeň. V saunovém světě se prohřejete ve finské, bio, infra i parní sauně. K dispozici je také tepidárium. Dopřát si můžete některou z masáží či kosmetických procedur.

Cestujete s dětmi?

V hotelu rádi uvítají i nejmenší hosty. Na přání je k dispozici vybavení pro děti jako postýlka, přebalovací podložka, dětská vanička, ohřívač lahve, ohřívač vody a různé hračky. Ve wellness části hotelu se kromě dětského bazénu nachází také rodinný relaxační prostor s hračkami, chodítkem a přebalovací místností. Dále je pro malé klienty připraven i dětský koutek. Samozřejmostí jsou dětská jídla podávaná v restauraci.

Ověřeno Travelkingem

“Na pobyt jsme vyrazili se dvěma dětmi, 7 a 10 let. Pro děti v tomto věku byl hotel se dvěma hernami, kde se nachází ping pong, fotbálek, pinball, xbox, playstation a spousta dalšího, to pravé ořechové. O naše ratolesti se navíc postarala velmi ochotná slečna animátorka, která si je hned získala. Personál hodnotím velmi dobře. Byli ochotní a mluvili několika jazyky. Wellness bylo vynikající. Nacházela se v něm venkovní vířivka, vnitřní bazén s protiproudem, odpočívárna a několik druhů saun. Nikdy navíc nebylo plně obsazeno, takže jsme si jej užili naplno. K pobytu jsme měli i jednorázový vstup do lázní, které byly vzdáleny jen asi 2 km od hotelu. Lázně byly super, jedinou nevýhodou bylo, že do venkovních termálních bazénů mají zakázaný vstup děti do 15 let. Co nás na pobytu úplně nenadchlo byla kuchyně. V ceně jsme měli snídaně i večeře formou bufetu a ačkoliv bylo všeho dostatek, nebylo to prostě ono, jídla se nám zdála nedochucená. Ale to byl asi jediný nedostatek na jinak vynikajícím pobytu. Nejvíc si to užily děti a o to hlavně šlo.”

Vladimír Dvořák - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Prosinci 2021