Recenze a hodnocení: Hotel Panoráma ***+ (Piešťany) (Piešťany)

4,2/5
(Celkem 65 hodnocení)Skvělé
Piešťany – Banka 7, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Regina M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 10. 2019
Prostředí pěkné, jídlo výborné a personál příjemný.
3/5  
(Vlasta C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 10. 2019
Hotel Panorama měl úžasný výhled, ale bohužel jsme měli pokoj na druhou stranu, trochu zklamání. Strava v pořádku, wellness také. Ještě jedno mínus - v hotelu byla svatba, tudíž do ranních hodin jsme nespali.
5/5  
(Jan Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2019
Prostředí vnikající vše v naprostém pořádku strava vynikající personál vynikající navštívit koupaliště EVA termální voda.
4/5  
(MICHAELA Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2019
Pokoje hotelu byly čisté a upravené. Paní recepční se snažila vyjít ve všem vstříc. Jen ten kdo přišel později na snídani, tak už nebylo z čeho vybírat, jídla bylo málo. Večeře byla na výběr, ok.
4/5  
(Silvia R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 2. 2019
Z hotelu byl nádherný výhled, vše odpovídalo popisu. Vše co bylo na kuponu uvedeno bylo nabídnuto a využili jsme. Možná by neškodil bližší popis procedury a v jakém hotelu je čerpaná. Strava byla v pořádku, chutná. Vzhledem k období návštěvy - únor, při malé obsazenosti hotelu chápu i nabídku, v které je spoustu smaženého. Personál byl příjemný. Mohu doporučit návštěvu pivovaru Žiwell.
4/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 2. 2019
Menší výhrady ke stravování.
4/5  
(Petr M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 1. 2019
Hotel byl docela dobře zařízený. Na pokojích všechno co potřebujete. Postele byly trochu užší a i matrace měkčí. Signál WiFi docela slabej, jeden den nešla vůbec. Snídaně by mohla být trochu pestřejší, ale to je asi věc názoru. Na večeři výběr ze šesti jídel + dezert. Docela dobrý. Využili jsme i masáže které se dají objednat na recepci. Vyjde to o polovinu levněji než dole v Piešťanech. Sauna byla taky v pohodě. Všude čisto, personál ochotný. Do Piešťan asi 15 minut pěšky, nebo lze objednat Taxi. Pozor na výběr, protože za stejnou vzdálenost lze zaplatit 3€, ale i 8€.
4/5  
(Simona H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2018
Prostředí hezké, obsluha u snídaně i večeře byla zdlouhavá.
4/5  
(Katka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2018
Ubytování bylo dobré, krásný výhled z balkonu. Strava vyhovovala, ale mohla by být širší nabídka večeří. Personál profesionální.
2/5  
(Jiří M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2018
Prostředí klidné, foto zrkadliska v žádném případě neodpovídá skutečnosti, wellness není, masáž na objednávku déle dopředu, strava - smažené a smažené, výběr ze začátku z 6 nabídek, pak i jen ze dvou nebo tří a to smažené...zelenina - pouze rukola, snídaně - velmi jednoduchý výběr, některé poživatiny i po "záruce..Terasa u jídelny není moc bezpečná, starší číšník je velmi zvláštní ?!?
5/5  
(Miroslav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2018
Personál vynikající, maximální snaha ve všem vyhovět. Vynikající dovolená!
4/5  
(Kamil Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2018
Líbilo, vše bylo dle propozic. Nicméně personál, hlavně u večeří pomalý a zmatený.
4/5  
(Milan V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2018
Byli jsme spokojeni, pobyt odpovídal popisu, personál byl vstřícný.
5/5  
(Jeřábková V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2018
Prostředí hotelu velmi uspokojivé, personál příjemný, strava OK.
3/5  
(Naděžda N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2018
Prostředí pěkné, jen v pokoji i v koupelně byly mravenci a to hodně. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu. Strava - snídaně průměrné - málo ovoce i zeleniny, nebyl bílý jogurt, celkově rozmanitost nabídky - slabé. Večeře výborné. Wellness - žádný - vířivka nefungovala - prý už půl roku. Na dotaz - masáže - paní v sobotu a v neděli nepracuje. Personál hotelu - milý a ochotný.
Reakce hotelu
Dobrý deň pani Nováková, ďakujeme za podnetnú recenziu. Tešíme sa, že Vám chutila naša strava, na sortimente raňajok určite zapracujeme :-).Z wellnessu je k dispozícií fínska sauna a infra sauna, pre hotelových hostí k využitiu kedykoľvek počas dňa. Vírivku žiaľ nemáme v ponuke našich služieb, teda priamo v hoteli sú len sauny. Masérka je k dispozícií 6 dní v týždni, okrem nedele. Soboty pravidelne pracuje, ale Vám vyhovoval termín len v nedeľu.
4/5  
(Pavel L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2018
Spokojenost. Ocenili bychom více informací o procedurách na lázeňském ostrově.
3/5  
(Ivana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 5. 2018
Večeře velmi nekvalitní, kyselé brambory, nedovařené, velmi tuhé, neochucené maso, dlouho jsme takové překvapení na talíři neměli a hlavně jsme na večeři čekali 40 minut když restaurace byla prázdná a pak překvapení které se nedalo sníst.
2/5  
(Petra Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 4. 2018
Dobrý den,bohužel jsme měli objednanou jinou proceduru, než na jakou nás poslal personál (recepční a majitel hotelu) hotelu Panorama. Celkově přístup k nám - Čechům, mně přišel spíše nepřátelský, přitom u nás žije Slováků, Ukrajinců, Rusů, Poláků atd. mnoho a chováme se k nim velice dobře. Čech skloní vždy hlavu před každým, kdežto Slovák je hrdý a povýšenecký. Bohužel.. Šimandlová
Reakce hotelu
Dobrý deň pani Šimandlová, veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť a radi by sme sa ospravedlnili, ak ste mali pocit z nepriateľského prístupu zamestnancov. Doteraz sa nám nik z hostí nesťažoval, verím, že sa správame rovnako ku všetkým národnostiam. Čo sa týka procedúry, v cene kupónu je zahrnuté zrkadlisko, na ktorom ste boli v Piešťanských kúpeľoch. Jedná sa o sedací kúpeľ v bazéne s termálnou vodou. Iné procedúry objednávame hosťom na ich požiadanie, ak majú záujem o ich využitie nad rámec pobytového balíčka.
5/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 4. 2018
Příjemné prostředí hotelu, blízko centra lázní, dobré jídlo, ochotný personál. Veškerá očekávání byla naplněna.
4/5  
(Helena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 2. 2018
Prostředí hotelu pěkné, pobyd odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu. Personál hotelu velmi milý. Doporučuji.
4/5  
(Zdeňka Holčapková H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 1. 2018
Vše odpovídalo popisu, v hotelu byli milí a ochotní.
5/5  
(Radek P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 1. 2018
Hotel super, na krásném místě, s dobrou vyhlídkou. Ochotný a příjemný personál. Dobře vybavený, prostorný a čistý pokoj. Jídlo chutné. Velice rádi se sem ještě někdy vrátíme.
4/5  
(Stanislava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 10. 2017
Žádné výhrady k pobytu, bylo poskytnuto vše co bylo avizováno. Příjemní na recepci. Malinko bych zlepšila snídaně, ale nic co by mi vysloveně vadilo. Možná větší nabídku sladkého pečiva a doplňovat pití. Z pokoje krásný výhled. Nábytek na balkoně starší, ale nevadilo. Co trochu vadilo byl vzhled koberce na pokoji, ale jinak spokojenost.
3/5  
(Renata B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2017
Strava - večeře nebyl výběr z menu. Snídaně špatně doplněné. Chybělo pečivo, tekutiny. Personál večer neochotný poskytnout služby kromě zakoupené večeře. Nedalo se objednat další pití. Wellness neproběhl, nabídnuta sauna místo lázní.
5/5  
(Jiří B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2017
Velká spokojenost se vším, co se nabízelo. Ochota, vstřícnost personálu.
5/5  
(Pavla B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2017
Hotel na kopci s krásným výhledem na Piešťany. Za 15 minut jste zkratkou v centru. Jídlo výborné. Personál velmi milý a vstřícný. Velmi doporučuji.
3/5  
(Milan Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2017
Lidé v hotelu byli velmi vstřícní a milí. Bohužel to bylo vše, s čím jsme byli spokojeni. Služby na hotelu jako vířivka, nebo masáž nebyly dostupné. Vířivka nefungovala a na masáž se musela volat masérka odněkud, což nám bylo jasné, že si ji ani objednávat nebudeme. V popisu pobytu nebylo napsáno, co to znamená vstup do lázní. Ve skutečnosti to bylo na 20 minut se ponořit do teplé vody, pak 10 minut odpočívat, To bylo vše. Kdyby to bylo takto uvedené v popisu, určitě bych si tuto službu neobjednal. Navíc obrázek "zrkadliska" byl v popisu jiný jako ve skutečnosti. Výhled z hotelu byl pěkný, ale cesta do lázní a zpět byla akorát pro atléty - lesní pěšinka z kopce a do kopce. Jídlo průměrné.
Reakce hotelu
Dobrý deň pán Šnajder. Ospravedlňujeme sa za vírivku, ktorá je žiaľ mimo prevádzku. Masérka je k dispozícií denne v podvečerných a večerných hodinách, termín masáží dohadujeme priamo podľa požiadaviek hostí. Zrkadlisko je 15 minútová procedúra - sedací kúpeľ v bazéne s termálnou vodou a následne suchý zábal.
4/5  
(Vladimíra Nepožitková N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2017
Příjemné prostředí, ochotný personál, dobrá strava, přesně odpovídalo popisu hotelu, absolvovali jsme výlet do Čachtic na zříceninu hradu - doporučujeme, smůla byla, že v září již není otevřené čachtické podzemí, dále jsem si prohlédli po cestě v Podolie miniatury hradů, samozřejmě jsme si prošli krásné piešťanské parky.
4/5  
(ivana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2017
Hotel čistý, personál vstřícný a všude klid.
5/5  
(Vladimír C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2017
Prostředí hotelu se nám líbilo, bohužel jsme nedostali emailem přislíbený pokoj s výhledem na Piešťany, ostatní služby byly v pořádku, slabý sortiment jídla na snídani, jinak jsme byli spokojeni.
5/5  
(Petra Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2017
Maximální spokojenost úplně se vším. Rádi se tam vrátíme.
4/5  
(Hana Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2017
Poloha hotelu a hotel samotný velmi pěkný. Příjemný personál. V hotelu čistota a klid.
4/5  
(Vladimír D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2017
Snídaně formou švédského stolu, výběr dostatečný, množství dobréVečeře výběr ze 3 jídel., zákusek nebo zmrzlina. Personál ochotný.Zrkadlisko v lázních. Recepce zajistila, vše v pořádku
5/5  
(Jana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2017
Hotel PANORAMA V Piešťanech má krásnou polohu, pro toho kdo rád snídá či večeří s vyhlídkou do okolí - vyhlídka na slepé rameno Váhu dole tvořící lázeňský ostrov, lesy a pohoda, personál vstřícný a pilný, vše šlape ke spokojenosti klientů, pokoje příjemně barevně sladěny - do sluníčkových teplých barev, díky tomu bude jistě v hotelu krásně i za podzimních či zimních večerů, zvláště když se roztopí krb v restauraci Koliba. Ráda tento kout naši slovenské země doporučuji na příjemný pobyt ve dvou i celé rodiny s dětmi - je zázemí i klouzačka u terasy s venkovním posezením - prostě jeďte se podívat :-)
3/5  
(stanislav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 6. 2017
Hotel má daleko do Lux hotel, podvod na nás, že v ceně je zrcadlový termální bazén.
Reakce hotelu
Dobrý deň pán Mikuláštík, je mi ľúto, že ste sklamaný. Snažila som sa Vám pri príchode vysvetliť, že ste si kúpili pobyt, ktorý v cene nemá zahrnuté zrkadlisko - termálny bazén, ale kúpili ste si pobyt so vstupom do vonkajšieho bazéna v hoteli Korekt, ktorý je možné využiť v období 1.7.-31.8.2017. Teda našťastie to zo žiadnej strany podvod nebol.
5/5  
(Ladislav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2017
Prostředí hotelu nás přímo uchvátilo a určitě se tam zase vrátíme. Tak krásný výhled jak z pokoje tak i z jídelny jsme fakt neviděli. Strava byla výborná. Personál byl velice vstřícný, milý a se vším nám poradili. Pokoje hotelů byli nádherné a jak jsme už říkali výhled je k nezaplacení. Nádherné turistické výlety. Opravdu nádherné prostředí a okolí. Hotel má jednu velikou přednost a to je ticho. Takové ticho jsme ještě nikde nezažili a za to by jsme dali i milion hvězdiček. Všem doporučuji.
5/5  
(Blanka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 5. 2017
V hotelu jsme byli velmi spokojení, příjemný a ochotný personál, klidné místo kousek od centra, výhodou je že jídlo se podává od 12 hodin a je na vás jestli si dáte oběd nebo večeři. Určitě stojí za návštěvu park miniatur v obci Podolie a hrad Beckov, hezký celodenní výlet na kole po rovině podél Váhu.
3/5  
(Michal V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2017
Prostředí hotelu pěkné. Hotel neodpovídal popisu (určitě nelze použít slovo luxusní), nepříliš uklizený pokoj a neodtékající umyvadlo a vanička sprchového koutu. Kuchyně v pořádku až na dezert se starou tyčinkou a drzou servírku, která na objednaný dezert palačinky odpověděla: ,,Palačinky si teda nedáte, dáte si zmrzlinu!" (probíhala zde svatba, ale to mě vůbec nemusí zajímat přece). Výhoda je parkoviště pod přístřeškem.
4/5  
(Jana L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 5. 2017
Prostředí hotelu velmi pěkné, s ubytováním a vybavením pokoje spokojeni, nic nám nechybělo. Komunikace s personálem velmi dobrá, všichni ochotní, vstřícní a usměvaví. Okolí hotelu je hodně zeleně a naprostý klid, opravdu si tu odpočinete. Cesta k hotelu je do kopce, pro pěší trochu náročnější. Strava dobrá. Lázně velmi pěkné, okolí nabízí trasy na procházky i posezení v lázeňském parku. Doporučit mohu i návštěvu parku miniatur v obci Podolí.
5/5  
(Eva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 5. 2017
Prostředí je tam naprosto kouzelné. Úžasný klid a hlavně kousek od koupelí a centra Piešťan. Samotný hotel je útulný a hlavně čistý. Nádherný výhled z restaurace. Personál je milý a velmi ochotný. Jídlo také dobré. Snídaně bohaté, velký výběr od každého chuť. Porce večeří dostačující, výběr ze dvou až tří jídel a k tomu moučník pokaždé jiný. Dostali jsme vše co bylo v kuponu naprosto bez problému. Doporučily by jsme in-line okruh kolem jezera Slňava. Začíná hned pod hotelem u mostu a má cca 12 km nenáročný. A výlet na Čachtický hrad. Lázně jsou super a skvělá dostupnost různých procedur.
4/5  
(Petr P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 4. 2017
Hotel je pěkný, i když pár drobných chyb bych dokázal najít. Pokud chcete mít panoramatický výhled, tak si to domluvte při rezervaci. Skvělé snídaně, velice chutné halušky. Oceňuji vířivku a saunu přímo v hotelu. Personál ochotný. Termály vzdálené asi 10 minut chůze - doporučuji navštívit. Okolí vhodné na procházky.
5/5  
(Tomáš V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 4. 2017
Krásný hotel v příjemném prostředí lázeňského města. Výborná strava a ochotný a příjemný personál.
5/5  
(Václav D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 1. 2017
Velmi pěkné ubytování, vše, co bylo na kupónu, jsme obdrželi. Strava v naprostém pořádku. Personál hotelu byl úžasný a velmi vstřícný. I přes velké mrazy byla procházka do koupelové části příjemná a tělu určitě prospěšná.
5/5  
(Yveta L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 12. 2016
Vše fungovalo k naprosté spokojenosti.
4/5  
(Klára K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 11. 2016
Hezké ubytování, skvělý výhled na město.
5/5  
(Milada D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 11. 2016
Hotel odpovídal popisu. Je v hezkém přírodním prostředí nad lázeňským ostrovem, cesta do lázní však trvá jen 10 min. Personál byl vlídný a ochotný, hotel čistý a útulný, strava dobrá. Doporučuji příjemnou procházku k restauraci Furman u jelení farmy a dále na sedlo Havran v Považském Inovci.
5/5  
(Libor P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 10. 2016
Hotel odpovídal popisu, strava výborná, personál vstřícný.
5/5  
(2 Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2016
Ubytování i strava bylo velmi dobré. Personál hotelu byl vstřícný a příjemný. Určitě doporučujeme.
4/5  
(Josefa M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2016
prostředí hotelu se nám moc líbilo, personál vstřícný, ochotný, strava dobrá. Pro mne moc důležité, povlečení a vše velmi čisté.
4/5  
(Radmila Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2016
Hotel čistý, moderní, s pěkným výhledem. Strava - výběr z pěti jídel.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet