Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Konvice

Hotel Konvice

Horni Ulice 146, Český Krumlov, 38101, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Hotel Konvice se nachází na pěší zóne přímo v centru Českého Krumlova. Můžete tak při procházkách snadno objevovat všechny krásy tohoto historického města zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO. Celková kapacita ubytování je 13 pokojů. Každý pokoj je originálně zařízený s vlastním sociálním zařízením a satelitní televizí. WiFi připojení je k dispozici v prostoru recepce.

Snídaně jsou podávané formou bufetu. Restaurace se specializuje na tradiční českou kuchyni a je otevřená po celý den. V jídelním lístku naleznete samozřejmě i pokrmy mezinárodní kuchyně a zdejší chloubou je domácí pálenková galerie. V letních měsících Vás potěší posezení na terase s výhledem na zámek a staré město.