Recenze a hodnocení: Hotel Kamilla **** (Hajdúszoboszló)

3,8/5
(Celkem 4 hodnocení)Dobré
Balmazújváros, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Beáta E. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnocení napsáno: 15. 2. 2024
Automaticky přeloženo (Zobrazit originál)
Se vším jsme byli velmi spokojeni.
5/5  
(Dominika B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 29. 1. 2024
Jedlo a lokalita super. Personál usmievaný. Raňajky a Večere luxusné odporúčam
3/5  
(René H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 11. 2022
Hotel pěkný, pokoj prostorný, světlý, čistý, dobře orientovaný. Voucher uváděl masáž zdarma, který jsme využili. Dále zmiňoval saunovou vesničku, kde z uváděných saun byly v provozu jen solná sauna, infra sauna a finská sauna a to až od 16hodin ve všedních dnech. Unikátní sauna Kelo nebyla v provozu vůbec. Personál v lázních mluvil jenom maďarsky, nápisy rovněž jenom v maďarštině. Snídaně se skládala z dosti kalorických a těžkých jídel a na večeři tomu bylo zrovna tak, navíc jídla na večeři byla většinou studená. Velkým plusem byl termální bazén přímo u hotelu, který byl otevřený nepřetržitě.
2/5  
(Vilma V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2022
Hotel je situovaný přímo naproti nádraží, čili poměrně rušno a není to příliš o pocitu relaxace. Parkování pro hosty přímo u budovy. Interiér je nový, čistý. Požádali jsme o rychlovarnou konvici a šálky na čaj, recepční vše obratem do pokoje přinesla. Někteří recepční hovoří anglicky, ostatní personál nikoli. To činí poněkud potíže při objednávání například pití k jídlu a placení. Ne, že by byli neochotní, ale díky jazykové bariéře se Vám raději vyhnou. Objednávali jsme bezbariérový pokoj, ten byl připraven. Ovšem vstup do přilehlých lázní bezbariérový není, vede improvizovanou chodbou, zakrytou plachtovinou, po několika menších schodištích. Hotelový nonstop termální bazén je příjemně teplý, přístupný též po schodech. Další dva venkovní termální bazény jsou uzavřené , špinavé - zarostlé řasami. Působí to poněkud deprimujícím dojmem. Vstup do lázní v rámci pobytu Relax byl bez problému, župany a ručníky z hotelu čisté. S provozem vířivek a masážních trysek personál " šetří", takže jsme o jejich spuštění museli opakovaně žádat. Saunová sekce jistě není největší v Maďarsku, jak avizujete. Je to komplex několika malých saun, které nejsou vždy v provozu. Výhodou je velký ochlazovací bazének. Absolutně špičkový je Kneippův chodník. Ani jeden z bazénů nemá bezbariérový přístup. Nemohu říci, že bychom se nenajedli, ale kuchyně vaří hodně smažených a kalorických jídel, takže vybrat si z nabízeného bufetu je těžší. Velkou pochvalu zaslouží výběr ze dvou polévek - chutnají "jako od babičky" . Vydali jsme se na doporučovaný výlet do NP Hortobágy. Návštěvnické centrum je uzavřené, všude mrtvo - pravda, je po sezoně. Nakonec jsme našli malou budovu poněkud stranou, kde se dají koupit jízdenky na elektrobus do parku / vlastním autem není přístupný /. V samotném parku jsou v oplocených výbězích vlci, liška, divoká prasata, ve voliérách vodní ptáci a dravci. Po pustě se prohánějí koně a skot. Takzvaný safari výlet nestojí za řeč. V tamním malém muzeu je spousta zajímavých exponátů a je potřeba si na něj vyčlenit dost času. Délka pobytu není limitována, ale je dobré přijít včas k zastávce miniautobusu před muzeem, může být již plný, další jede za hodinu. Celkové hodnocení dle Vašich kritérií viz výše. MUDr Vilma Vaňurová
Reakce hotelu
The guest received a room with reduced mobility, which faces the spa, so it is definitely quiet. One part of the building faces the railway station, but since the track has been renovated for years, the train traffic is quite weak. The guest’s rest could not be disturbed by the noise of the train. Every member of the reception speaks a different language and if there is a communication problem in the restaurant, they are there to help. The restaurant has an English menu, so the waiters can take your order. People with reduced mobility can enter the hotel and the spa at the main entrance without stairs. If the guest enters the spa through the main entrance, there would not have been the two steps he used at the tarpaulin connecting river salt. The beach has been closed since autumn, the pools cannot be used, so it is not correct to claim that it is dirty. The sauna here is the largest in the country with more than 100 people, but it operates on weekends due to high occupancy. Until then, the saunas in the inner part are open Hortobágy regularly organizes programs, all of which are shared on their website and Facebook page, at these events the wilderness, which is on the UNESCO World Heritage List, may not seem “dead”.

Ověřeno Travelkingem

“Objevili jsme oázu klidu a relaxace ve 4* prostředí. Musím vyzdvihnout laskavost a pohostinnost personálu, čisté a prostorné pokoje i nonstop otevřený termální bazén. A co teprve objevování Národního parku Hortobág s pozorováním jeřábů a skotu – to jsou věci, které člověk nezažívá každý den. Pobyt v Hotelu Kamilla **** můžu jenom doporučit a snad se sem brzy vrátím s celou rodinou. ” Přečtěte si celou recenzi

Szabolcs Laza - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Září 2022

Právě v prodeji pro Hotel Kamilla ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet