Hotel Kálvária ***

Hotel Kálvária ***

Kálvária utca 22/d, Győr
Maďarsko

+36 96 510 800

info@hotel-kalvaria.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 3 500 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 1 500 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Vzdálenost od lázní
2,1 km
Zastávka
1 km

O ubytování

Hotel Kálvária *** se nachází v blízkosti historického středu města Györ. Nechte se okouzlit příjemnou atmosférou, barokními památkami i vyhlášenými farmářskými trhy. Známé termální lázně Rába Quelle (2 km) nabízejí úchvatné panoramatické výhledy na györské centrum. Za návštěvu rozhodně stojí také Pannonhalmské arciopatství (25 km), které je součástí Seznamu dědictví UNESCO a je jednou z nejstarších maďarských památek. Těšit se můžete na zahradu s mnoha druhy vzácných květin. Nádhernou přírodu chráněné krajinné oblasti Szigetköz (30 km) můžete objevovat při výletech pěšky, na kole, na lodi i z koňského sedla.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji vybaveném klimatizací, LCD televizí, WiFi připojením, trezorem, minibarem, telefonem a vlastní koupelnou se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V elegantní hotelové restauraci Gault & Millau 11 se zaměřují na speciality maďarské i mezinárodní kuchyně včetně pestrého sezónního menu. V nabídce jsou také jídla pro vegany a osoby s potravinovými intolerancemi. Každé ráno si vychutnáte bohatou bufetovou snídani. Večer se podávají večeře bufetovou nebo servírovanou formou. Zábavu i osvěžující nápoje si užijete v Cross Drink baru, kde si můžete zahrát kulečník, šipky i stolní fotbálek.

Kde budete relaxovat?

Těšit se můžete na dokonalý odpočinek v hotelovém Magnolia Spa Wellness centru. Najdete zde vířivku a finskou, aroma i infra saunu. Zpříjemnit den si můžete také některou z masáží.

Cestujete s dětmi?

Na malé hosty čeká spousta zábavy na venkovním hřišti v hotelové zahradě i v herně.

Něco navíc

Aktivní jedince potěší možnost využití fitness centra.