Hotel Gasthof Am Riedl ***

Hotel Gasthof Am Riedl ***

Eisenstraße 38, Koppl, Austria
Rakousko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Zastávka
0,5 km
Sjezdovka
0,2 km

O ubytování

Hotel Gasthof Am Riedl *** se nachází na okraji městečka Koppl uprostřed malebné krajiny s lesy a jezery, ve kterých se v létě můžete osvěžit. Jedinečné historické město Salzburg, které je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO, je od hotelu vzdáleno pouhých 8 km. Zde se můžete vypravit na pevnost Hohensalzburg, do Mozartova muzea, zoologické zahrady či Obilné uličky Getreidegasse. Okolí nabízí ideální podmínky pro mnoho sportů od turistiky přes běžkování a sjezdové lyžování až po lukostřelbu. V zimní sezóně je jen 20 metrů od hotelu v provozu osvětlená sjezdovka a lyžařský vlek. Oblíbenými cílem turistů je legendární závodní okruh Salzburgring (5 km), nádherné jezero Fuschlsee (10 km) či zámek Klessheim (15 km). Nádherný výhled do okolní krajiny budete mít z vrcholu kopce Nockstein (2 km), na který dojdete během 45 minut.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s nadčasovým designem a útulnou atmosférou. Každý pokoj je vybaven LCD televizí, telefonem, WiFi připojením, gaučem, fénem, samostatným WC a vlastní koupelnou. Některé pokoje mají terasu či balkon s výhledem na nedaleký malebný vrch Nockstein a také ledničku.

Na čem si pochutnáte?

Váš den začne dokonalou snídaní ve formě bohatého bufetu z nejkvalitnějších lokálních produktů. Jídlo se podává v jídelně v rustikálním stylu nebo na terase s překrásným výhledem. Večeř si můžete vybrat lahodné pokrmy z jídelního lístku restaurace Riedl Restaurant. Dopřejte si třeba tradiční vídeňský řízek, čerstvé ryby či speciality na grilu. Ujít si nenechte ani místní piva.

Cestujete s dětmi?

Hotel Gasthof Am Riedl má skvělé zázemí i pro dětské hosty. Spoustu zábavy si děti užijí na velkém venkovním hřišti s 15m skluzavkou, houpačkami a fontánami. Hned vedle restaurace se nachází herna. Hotelový restaurant nabízí speciální dětské menu.