Hotel Ferdinand ***

Hotel Ferdinand ***

Kollárova 330/16, Mariánské Lázně
Česká republika

+420 602 430 418

hotelferdinand@post.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100-200 Kč/noc - dle velikosti
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování před hotelem 100 Kč/noc nebo v podzemní garáži 150 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
10 km

O ubytování

Vydejte se za odpočinkem do Mariánských Lázní a zapomeňte na shon a stres při pobytu v Hotelu Ferdinand ***. Najdete ho asi kilometr od středu města, tudíž si užijete příjemnou a tichou atmosféru, zároveň vám to však do centra nebude trvat dlouho. K hlavní kolonádě s léčivými prameny a Zpívající fontáně je to 2,6 km, v blízkém okolí se také nachází mnoho známých léčivých pramenů, například Rudolfův pramen (1,6 km). Kromě těchto míst však nevynechte ani Mecséryho vyhlídku (3,1 km) či Obůrku Hvozd (3,7 km). Na delší výlet se vypravte na zámek Kynžvart (10,4 km) či do Slavkovského lesa (23,3 km). Ani v zimě se v lázeňském městě nudit nebudete. Najdete zde totiž Skiareál Mariánky (3 km), kde si užijete i zimní sporty.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou. Nechybí zde ani telefon, TV a rádio.

Na čem si pochutnáte?

V hotelu najdete i restauraci, kde se servírují jídla české i mezinárodní kuchyně, která vám na požádaní připraví i ve vegetariánské či dietní verzi. Dále je vám k dispozici denní bar, terasa a zahrada.

Kde budete relaxovat?

Využít můžete také hotelové wellness centrum, které je ideální k odpočinku. Dopřejte si terapii v solné jeskyni nebo si oddechněte v sauně.