Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Emerich

Hotel Emerich

Velká Paseka 292, Pec pod Sněžkou, 542 21, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Hotel Emerich nacházející se v Peci pod Sněžkou Vás na první pohled upoutá svou stavbou, kdy je hotel zasazený do svahu a opatřen sedlovou střechou asymetrického tvaru. Jedná se tak o příklad syntézy moderní architektury spojené s tradičními prvky krkonošské architektury. Ubytovat se můžete v jednom ze tří typů pokojů: Emerich pokoj, určený pro 2 osoby a vybaven buď manželskou postelí nebo oddělenými postelemi. V pokoji se nachází pohovka a skříň. Emerich pokoj s balkonem a rodinný pokoj pro 4 osoby. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchou a toaletou.

Jídlo si vychutnáte v jedné z nejvýše položených restaurací s výhledem na celou Pec pod Sněžkou. Připravují se zde snídaně, obědy i večeře. Hotel je vhodným místem pro pořádání různých konferencí, školení či teambuildingů.