Hotel Český Ráj ***

Hotel Český Ráj ***

Libošovice 30, Libošovice
Česká republika

Provozuje společnost:
Jakub Pošepný IČ: 75199441


733 436 573

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
50 m
Sjezdovka
18 km
Běžkování
18 km

O ubytování

Hotel Český Ráj *** najdete přesně tam, kde byste podle jeho názvu očekávali, tedy v krásném Českém ráji. Konkrétně leží v obci Libošovice v blízkosti Hradu Kost (2,4 km), loveckého zámečku Humprecht (2,9 km), hradu Trosky (9 km), Příhrazských skal (17 km), ale také další hradů – Drábské světničky (15,5 km) či Valdštejn (13,9 km), případně zříceniny hradu Valečov (13,8 km).

Na dosah budete mít také Hruboskalsko se zámkem Hrubá Skála (11,2 km) a krásné město Jičín (18 km). Tam si užijete zábavu v Aquacentru Jičín, něco zajímavého se dozvíte v Muzeu hry a Valdštejnově muzeu a můžete si projít i Rumcajsovu stezku z Mladějova do Jičína nebo kratší Cipískův okruh. Za vidění stojí Les Řáholec, který jistě znáte z pohádek o Rumcajsovi, nebo Ostruženské rybníky (14,7 km).

V zimě si pobyt můžete zpestřit lyžováním ve ski areálu Máchovka v Nové Pace (33,7 km) se 3 sjezdovkami a více než 20 km bežkařských tratí, ski areálu Struhy (17,1 km), Lyžařském areálu V Popelkách (21,5 km) se skokanským můstkem a dalších centrech.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortních moderních pokojích, ve kterých je připravena pohodlná postel, posezení a dostatek úložného prostoru. Na pokoj je možné umístit jednu či více přistýlek, a tak na pobyt můžete vyrazit i s dětmi. Ve vlastní koupelně najdete sprchový kout.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové hotelové restauraci si pochutnáte na kontinentálních snídaních a večeřích. Zajít sem však můžete i během dne - na něco k pití, kávu se zákuskem či oběd.

Kde budete relaxovat?

Největším lákadlem hotelu je právě jeho wellness zóna. Najdete tu dvě pohodlné vany, ve kterých si dopřejte koupel dle výběru. Nejoblíbenější je pivní koupel s občerstvením v podobě uzenin a džbánku piva. Na paty jí však šlape i sladká čokoládová koupel, zvolit si můžete i vinnou, relaxační nebo pohybovou bylinkovou. Ve wellness najdete také vířivku a kdyby vám to bylo málo, za doplatek si vyberte jednu z mnoha masáží.