• Check in od 16:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v polských Tarách luxusně

Zažijte jedinečnou dovolenou v krásném prostředí polských Tater v luxusním hotelu Bachledówka *** v horské dědince Czerwienne. Hotel leží na kopci, díky čemuž má okouzlující výhled do okolí.

Pokoje jsou elegantně zařízené ve světlých barvách, které evokují horské prostředí a čistou přírodu. Mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), televizi a balkóny.

Na dobrém jídle si pochutnáte v hotelové restauraci. Těšit se můžete na tradiční dobroty z regionu a světovou kuchyni.


Hotel získal ocenění Travellers' Choice v letech 2015 a 2016 od portálu Trip Advisor.


Wellness centrum s výhledem na pohoří Tater

Lenošit můžete v krytém prostorném bazénu s panoramatickým výhledem na pohoří Gorce a Pieniny. Součástí areálu jsou i parní a suchá sauna s aromaterapií, bylinná parní lázeň a vířivka.


TIP! Máte wellness etiketu v malíku? Víte, co je vhodné jíst před takovým saunováním a co vlastně patří do základní wellness výbavy? Odpověď na tohle všechno a ještě něco navíc najdete na našem blogu.


Baby friendly hotel - dětská herna

Pobyt v hotelu je vhodný pro rodiny s dětmi. Pro ty nejmenší návštěvníky je zde připravena třeba dětská herna, aktivity a programy pro děti (vaření, divadélko, čtení pohádek...). Také v restauraci myslí na malé strávníky, k dispozici jsou speciální židličky, stejně tak i menu pro děti.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miroslav M.)

Strava a personál wellness výborné.

Skvělé (Vladiámír S.)

To co bylo nabízeno odpovídalo skutečností. Malým nedostatkem oproti minulým návštěvám hotelu byla u večeře velice malá nabídka.

Vynikající (Jarmila H.)

Nádherné prostředí, kde je hotel situován. Výhodou byl neomezený vstup do bazénu a saun, čistota a chutné čerstvé jídlo bylo samozřejmostí jako i vstřícný personál. Doporučuji návštěvu Zakopaného, termálních bazénů v okolí a túry do tatranských dolin i na vrcholy. Jediný zádrhel mé dovolené spočíval v tom, že lanovka na Kasprowy vrch měla technickou odstávku.