Recenze a hodnocení: Hotel Apollon *** (Jižní Morava)

4,5/5
(Celkem 8 hodnocení)Skvělé
Valtice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Lukáš F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 11. 2020
Hotel kompletne odpovedal popisu na Travelkingu, personál bol príjemný a aj napriek opatreniam týkaúcim sa COVID-19 sme si pobyt užili. Degustácia v hotelovom sklípku prebehla v obmedzenom počte a do 20:00, ale predsa len prebehla. Večery boli bohaté, i keď len jedno jedlo, ale zato dostatočného množstva. Raňajky bohaté taktiež, mne chýbala jedna vec a to volské oka alebo míchané vajíčka, ale to je drobnosť. Prostredie Valtíc pekne, izby dostačujúce.
5/5  
(Markéta K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2020
Cele Valtice a okoli jsou nadherne
2/5  
(Margtia K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2020
Prostredie hotela sa nám páčilo veľmi. So stravou sme vôbec neboli spokojní. Na večeru sme mali len jedno jedlo, vôbec sme nemali na výber, či sa nám páčilo, či nie. Personál bol neochotný, ako keby nás tam vôbec nechceli. Mestečko je veľmi pekne a čisté .
5/5  
(Eva B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2020
Byli jsme spokojeni, dle kupónu jsme vše obdrželi.
4/5  
(Jana L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2020
Byli jsme spokojeni. Příjemné čisté ubytování, hlad jsme neměli. Obdrželi jsme vše co jsme měli. Večer v pěkném sklípku, avšak k pití ne víno, ale kyselé patoky. Jinak se nám moc líbily projížďky na kole v Lednicko-valtickém areálu i dál. Pokud bychom se někdy vrátili do této lokality, volili bychom opět toto ubytování. Naštěstí jsme nepřijeli do hotelu Apollon za vínem zdarma. V celé oblasti tohoto regionu spousta sklípků s dobrými víny a burčáky. Jediné co chybělo na pokoji - chladnička.
5/5  
(Miroslava S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2020
Jedním slovem super. Jak ubytování, jídlo, personál...
5/5  
(DENISA K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2020
Nejlepší personál♥️ Nádherný výhled z pokoje, čisto, jídlo výborné! Sklípek super. Všem doporučuji. Když do Valtic tak jedině hotel Apollon. Na podzim vyrazíme znovu.
5/5  
(Jana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 3. 2020
Prostředí hotelu velmi příjemné, včetně zaměstnanců. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu.

Ověřeno Travelkingem

“Hotel odpovídal popisu na Travelkingu, personál byl příjemný a i navzdory opatřením kvůli COVID-19 jsme si pobyt užili. Degustace v hotelovém sklípku proběhla v omezeném počtu a jen do 20:00. Večeře byly bohaté, sice jen jedno jídlo, ale bylo ho dostatečné množství. Snídaně byly bohaté též, mně osobně chyběly třeba ještě volská oka nebo míchaná vajíčka, ale to je jen drobnost. Prostředí Valtic bylo pěkné.”

Lukáš Fecko - Vedoucí IT týmu
Osobně ověřeno: Října 2020

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet