Horský Hotel Arnica ***

Horský Hotel Arnica ***

HÁJ u Loučné pod Klínovcem 161, HÁJ u Loučné pod Klínovcem
Česká republika

Provozuje společnost:
Petr Šenk IČ: 63623129


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
1,8 km
Sjezdovka
2 km
Běžkování
2 km

O ubytování

Horský Hotel Arnica se nachází v malebné horské obci Loučná pod Klínovcem a nabízí skvělé zázemí pro aktivní dovolenou od jara do zimy. Okolím hotelu vede spousta turistických tras, které vás při výletech pěšky či na kole dovedou k atraktivním cílům. Ke zdolání lákají nedaleké krušnohorské vrcholy v čele s impozantním Klínovcem (4,5 km) a dále pak například hora Macecha (2 km) nebo hora Meluzína (4 km), z jejíž vrcholové plošiny se otevírají nádherné kruhové výhledy. Navštívit můžete také Štolu Panny Marie Pomocné v Měděnci (11 km), Horní hrad (Hauenštejn) (16 km), nejvýše položené české město Boží Dar (8 km) nebo si projít naučnou stezku po Božídarském rašeliništi (8 km). Letní osvěžení a vodní radovánky na vás čekají v Aquaparku Klášterec nad Ohří (20 km).

V zimě můžete využít dva lyžařské areály, Loučná (2,5 km) a Klínovec (11 km), které nabízejí výborné podmínky pro lyžaře a snowboardisty. Pro běžkaře jsou upravovány stovky kilometrů běžeckých tras, které se napojují na Krušnohorskou magistrálu. Na druhé straně hranice leží největší lyžařské středisko ve východním Německu – Skiareál Fichtelberg - Oberwiesenthal (5 km), kde kromě 9 sjezdovek disponuje také skokanským můstkem, snowparkem a snowtubingem.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením. Součástí vybavení je televize a WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

V přízemní restauraci na vás budou každé ráno čekat bufetové stoly se snídaněmi, ze kterých si budete moci nabídnout dobroty podle vlastní chuti. Během dne je možné objednávat pokrmy ze stálého jídelního lístku a večer čeká na hotelové hosty tříchodová večeře s možností výběru z několika jídel (včetně bezmasých variant).

Tipy na výlet

Boží dar
Boží dar
Lanovka na Klínovec
Lanovka na Klínovec
Boží vyhlídka
Boží vyhlídka