Fagus Hotel Conference & Spa ****superior

Fagus Hotel Conference & Spa ****superior

Ojtózi fasor 3., Sopron
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 20 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 3 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Restaurace
Fitness
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,4 km
Vzdálenost od lázní
1,7 km
Zastávka
0,5 km

O ubytování

Fagus Hotel Conference & Spa ****superior se nachází v historickém městě Šoproň na západě Maďarska nedaleko hranic s Rakouskem. Díky umístění v malebné zalesněné čtvrti Lőverek to budete mít kousek do přírody, za krásnými výhledy i slavnými památkami. Chloubou hotelu je kompletně zrekonstruovaného v roce 2022 je zbrusu nové wellness, kde si po výletech odpočinete a zapomenete na všechny starosti i povinnosti.

V okolí hotelu vede spousta značených turistických tras, které vás dovedou k atraktivním cílům v lesoparku Lőverek. Příjemnou procházkou na čerstvém vzduchu se dostanete k oblíbeným rozhlednám Károly (1,6 km), Várhely (5,2 km) nebo Gloriette (4 km). Daleko to není ani k hradu Taródi (3,3 km) nebo do aquaparku Lővér Fürdő (1,8 km). Cyklistické trasy vás dovedou až k přírodní památce UNESCO – nádhernému Neziderskému jezeru (13 km).

V centru Šoproně můžete obdivovat zachované středověké jádro s hradbami gotickými domy, kostely a dvěma synagogami. Na město, Neziderské jezero i nedaleké Rakousko budete mít překrásný výhled z Požární věže (3,5 km) ze 13. století. Věž stojí na náměstí Fő tér (3,5 km), kde dále najdete historickou radnici a morový sloup. Milovníci lázeňské relaxace by si měli udělat výlet do populárních termálních lázní Hegykő (22 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním a elegantně zařízeném dvoulůžkovém pokoji typu Standard. K vybavení náleží komfortní postel, klimatizace, WiFi připojení, LED televize s rádiem, malá lednice, trezor a stolek s posezením. Součástí je také francouzský balkon a vlastní koupelna s fénem a župany.

Za příplatek je možné ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard Plus, jehož součástí je navíc klasický balkon.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace Evergreen vás nadchne nejen skvělými gastronomickými zážitky, ale také elegantní atmosférou a nádherným výhledem do zeleně. Snídaně i večeře mají formu bohatého bufetu, a tak záleží jen na vás, jaké místní či mezinárodní speciality si dopřejete. K lahodným pokrmům můžete ochutnat vynikající vína z oblasti Šoproně.

Osvěžující koktejl, vynikající kávu a výtečná víno si můžete vychutnat hned ve 3 hotelových barech. Součástí lobby baru u recepce je příjemná terasa, bar ve wellness oceníte během relaxace a noční bar je zase dokonalým místem k večernímu posezení s drinkem.

Kde budete relaxovat?

Hotelové Spa je po nedávné kompletní rekonstrukci (2022) a na své moderní prostředí láká všechny milovníky lázeňské relaxace. Jeho součástí jsou 3 vnitřní bazény (relaxační, zážitkový a dětský) obklopené příjemnou odpočinkovou zónou s lehátky a houpačkami. Dále zde najdete saunový svět s finskou, parní, infra a aroma saunou.

Aktivní hosty potěší možnost využívat hotelovou posilovnu.

Ověřeno Travelkingem

“Musím uznat, že renovace Hotelu Fagus prospěla a udělala z něj opravdu moderní zařízení. Ubytování mě potěšilo pěkným pokojem, lesním prostředím a velice ochotným personálem. Ideální program na večer pak nabízí wellness centrum, kde si parádně odpočinete. V dojezdové vzdálenosti leží město Šoproň, jehož centrum nabízí mnoho památek, muzeí i butiků. Dokonce si můžete zaplatit jízdu vláčkem kolem historického jádra města.” Přečtěte si celou recenzi

Tamas Tutkovics - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Září 2022